TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Toshiba Tecra A10

Toshiba Tecra A10
« dnia: 17 Styczeń 2010, 01:55:28 »
Witam,
Mam ogromny problem z nowym systemem windows 7 prof zainstalowanym na Toshibie Tecra A10-120 (PTSB0E-00K00DPL). Instalacja z nośnika od producenta - upgrade cd - nowa instalacja. Problem polega na tym, że po zainstalowaniu wszystkich pozycji z drive cd - menadżer pokazuje 3 nieznane urządzenia i dodatkowo odświeża pozycje (w menażerze). Przy odświeżaniu wydaje odgłosy jakby system instalował sterowniki, albo jakby urządzenie było włączane / wyłączane w odstępie 3-4 sek.
Po zainstalowaniu 3 brakujących steroników - BT, HDD protect, Toshiba F3507g Mobile Broadband Device - problem nie znika.
To już nie chodzi o dźwięk, ale podczas tego zdarzenia jest jedno sekundowe przerwnie, które nawet nie umożliwia płynnego pisania.

Prozę o pomoc - próbowałem wszystkeigo, google nie pomogło.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Toshiba Tecra A10
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Styczeń 2010, 11:13:16 »

Odp: Toshiba Tecra A10
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2010, 11:49:21 »
Tą stronę znam dokładnie - forum przeszukałem pod każdym kątem. Nic nie znalazłem.
Pomocy  :-X