TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Aktywacja windows7 ??-Problem

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Styczeń 2010, 22:24:56 »
wroc do servisu i sie upomnij raz jeszcze - dopytaj dokladnie kto naprawial - jezeli kolejny raz beda cie zwodzic postrasz policja - wyciagnij telefon i dzwon na miejscu z serwisu - napewno szybko znajda wytlumaczenie ale nie ustepuj - to twoj klucz i masz pelne prawo do niego. Smialo mozesz ich pozwac do sadu o kradziez. JA bynajmniej bym tak zrobil.

a tak na boku - mieszkam w hollandii - jest pelno sklepow z komputerami a klucz mozna uzyskac łatwo np . ogladajac komputer pstryknac fotke naklejki :) ale po co to cale bagno ?

Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Styczeń 2010, 00:55:24 »
kamiton zgadzam się z tobą ktoś z serwisu musi beknąć za kradzież klucza!  >:(

Offline milcia

  • *
  • 26
  • <3
Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Styczeń 2010, 12:00:42 »
No nie wiem czy zdaze dzis pojechac do tego sklepu. Musze do KRakowa juz jechac i w piatek do Gdanska, nie mam kiedy do Katowic  ::) ::) chyba ze w lutym ale to chyba za pozno??
"Nie umrzesz za mnie, więc nigdy nie mów mi jak mam żyć!"

Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Styczeń 2010, 12:17:58 »
Im wcześniej tym lepiej bo mogą potem stwierdzić że to nie ich wina itp

Offline milcia

  • *
  • 26
  • <3
Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Styczeń 2010, 12:21:37 »
Pojade dzis juz przed wyjazdem do Krakowa.
Tylko co powiedziec? Po opowiedzeniu calej sytuqacji i na koniec  : "Domagam sie "odszkodowania" " czy jak? Pomozcie, zeby bylo mocne i przekonujace.

A czy to prawda, ze jak aktywowany zoswtal system przez telefon to jak kiedys bede robic formata to klucz seryjny z laptopa nie bedzie pasowal, tak?
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2010, 12:23:34 wysłana przez milcia »
"Nie umrzesz za mnie, więc nigdy nie mów mi jak mam żyć!"

Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Styczeń 2010, 13:46:32 »
Na koniec powiedz że albo ta sprawa zostanie wyjaśniona albo dzwonisz na policje bo to jest przestępstwo i od tego jest policja żeby takich złodziei zamykać.

Co do pytania o klucz to nie wiem bo nigdy nie miałem okazji aktywowania systemu przez telefon.

Offline milcia

  • *
  • 26
  • <3
Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Styczeń 2010, 22:25:29 »
Więc byłam... I sprawa wyjaśniona. Pojawiają się te problemy przy zmianie części i trzeba aktywować telefonicznie. VISTA i 7 tak samo.. Wyslalam maila do microsofta dla mojej wiadomosci czy ten nr nie byl uzywany gdzies indziej... ZObaczymy..
"Nie umrzesz za mnie, więc nigdy nie mów mi jak mam żyć!"

Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Styczeń 2010, 23:00:25 »
To ma sens po zmianie części zmienił się identyfikator produktu i w ten sposób kod oem przestał działać.

Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Marzec 2010, 10:19:06 »
Witam! Kupiłem Windows 7 HP którego zaaktywowałem przez Internet świeżo po instalacji systemu. Ostatnio formatowałem dysk i stawiałem system na nowo i teraz mam taki problem, że system mogę aktywować przez Internet tylko świeżo po instalacji systemu bo jeżeli najpierw zainstaluje sterowniki do płyty głównej (Asus Striker II NSE, chip nVIDIA 790i SLI) i po instalacji tych sterowników będę chciał wykonać internetową aktywację to wywala mi błąd że tego klucza nie da rady aktywować na tym komputerze i proponuje mi tylko aktywacje telefonicznie, zmiane klucza itd. (domyślam się że w czasie instalacji sterów do płyty głównej jest instalowane coś przez co serwer aktywacji widzi inną płytę główne po instalacji sterów niż tą przed instalacją sterów) ma ktoś wyjście z tego problemu ? dzięki za pomoc i pozdrawiam

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Marzec 2010, 10:31:32 »
Wyjscie jest proste. Aktywuj telefonicznie. To zawsze dziala.

Odp: Aktywacja windows7 ??-Problem
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Marzec 2010, 23:54:12 »
Tak właśnie zrobiłem, tylko szkoda bo mam przecież 10 aktywacji przez Internet (szybciej i wygodniej )