TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Aktywacja Windows 7 7600 RTM 64bit PL

Aktywacja Windows 7 7600 RTM 64bit PL
« dnia: 05 Styczeń 2010, 14:04:25 »
Witam

Mam pewnien problem. Microsoft udostępnia nam studentom swoje oprogramowanie. Pobrałem legalnie windowsa z ich strony zapisałem swój klucz wypaliłem płytke, która okazała się być uszkodzona co wyszło w trakcie instalacji po formatowaniu, więc nie moglem wypali windowsa drugi raz. Pozostał mi tylko oryginalny klucz. Pobrać drugi raz swojej windy nie mogę, więc pobrałem winde od kolegi  (ta sama wersja) i wpisałem swój wcześniejszy klucz. Aktywacja jednak nie powiodła się więc poprosiłem kolegę aby oddał mi swój klucz, po jego zmianie aktywacja dalej nie daje efektu:(

Co robić?

Czy Windows 7 pomimo dokładnie tej samej wersji, różni się w zależności od tego kto pobieral z msdn?

Czy mając swój klucz mogę zrobić jakoś tak żeby windows pobrany przez kolegę respektował mój klucz?

Jeżeli nie mój to jakikolwiek ?(sytuacja wygląda tak jakbym dostał od msdn zle klucze).

Klucz wpisuje na 100% poprawie (kopiuje go).

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Offline Lalik

Odp: Aktywacja Windows 7 7600 RTM 64bit PL
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2010, 14:18:07 »
Jeśli instalujesz dokładnie tą sama wersję klucz powinien pasować, może wpisz go ręcznie a nie kopiując albo aktywuj telefonicznie, a być może posiadasz klucz do innej wersji windows 7, innego rozwiązania nie widzę.

Odp: Aktywacja Windows 7 7600 RTM 64bit PL
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2010, 14:46:07 »
Ok nie wiem jak ale aktywacja telefonem powiodła się ;D. Teraz pytanie który klucz został aktywany moj czy kolegi? Inaczej jak sprawdzić jaki aktualnie jest wklepany klucz w windows 7?

Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: Aktywacja Windows 7 7600 RTM 64bit PL
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2010, 14:53:53 »
ten który podałeś podczas aktywacji tel.
Windows MX RGB......Windows 7HP x64

Odp: Aktywacja Windows 7 7600 RTM 64bit PL
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń 2010, 15:08:26 »
Nie podawałem podczas ale juz sprawdzięłm ze jest mój. CZyli nibyb wszystko tak jak mialo być. Zastanawia mnie tylko dlaczego nie mogeł mtego zrobić normalnie tylko musiałem dzwonić.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Aktywacja Windows 7 7600 RTM 64bit PL
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Styczeń 2010, 21:25:20 »
Czasami nie mozna aktywowac online na legalnym kluczu i trzeba telefonicznie.