TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mój słaby Pecet

Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Styczeń 2009, 22:12:39 »
Mam kolejne pytanie: Ściągam ze strony MS tą Siódemkę i się mi zainstalował taki manager pobierania z tej strony i nie wiem czy jak kliknę tam Pause i wyłączę ten program i zamknę system, to czy po ponownym uruchomieniu instalacja będzie kontynuowana czy rozpoczęta na nowo?

Hmm sprawdź ;) to się dowiesz nie wiem nie pobierałem przez tego menager-a wolałem normalnie ;) szybciej ;)
Myślę ,że jak jest taka opcja to zadziała ok ;)

Trochę się boję bo nie mam zamiaru pobiarać całości od nowa :(

 To pozostaw do końca lepiej nie ryzykować ;) pozostaw kompa na noc to jutro już będzie ;)
PC: Intel Core i7 965 EE 3,20 GHz ; Corsair DDR3 3x 2GB ; GeForce GTX 280 EVGA; Ubuntu 8.10 & Windows 7
LAPTOP: Intel Core 2 X9100 3,06 GHz ; 4 GB DDR2 ; nVidia Quadro FX; Ubuntu 8.10 & Windows XP & Windows 7 (tylko TEST)

Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Styczeń 2009, 22:18:46 »
Mam kolejne pytanie: Ściągam ze strony MS tą Siódemkę i się mi zainstalował taki manager pobierania z tej strony i nie wiem czy jak kliknę tam Pause i wyłączę ten program i zamknę system, to czy po ponownym uruchomieniu instalacja będzie kontynuowana czy rozpoczęta na nowo?

Hmm sprawdź ;) to się dowiesz nie wiem nie pobierałem przez tego menager-a wolałem normalnie ;) szybciej ;)
Myślę ,że jak jest taka opcja to zadziała ok ;)

Trochę się boję bo nie mam zamiaru pobiarać całości od nowa :(

 To pozostaw do końca lepiej nie ryzykować ;) pozostaw kompa na noc to jutro już będzie ;)
Nie jutro, tylko za około 1h 30min  ;D

Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Styczeń 2009, 22:23:17 »
Mam kolejne pytanie: Ściągam ze strony MS tą Siódemkę i się mi zainstalował taki manager pobierania z tej strony i nie wiem czy jak kliknę tam Pause i wyłączę ten program i zamknę system, to czy po ponownym uruchomieniu instalacja będzie kontynuowana czy rozpoczęta na nowo?

Hmm sprawdź ;) to się dowiesz nie wiem nie pobierałem przez tego menager-a wolałem normalnie ;) szybciej ;)
Myślę ,że jak jest taka opcja to zadziała ok ;)



Trochę się boję bo nie mam zamiaru pobiarać całości od nowa :(

 To pozostaw do końca lepiej nie ryzykować ;) pozostaw kompa na noc to jutro już będzie ;)
Nie jutro, tylko za około 1h 30min  ;D







Nauczcie sie cytować bo jeszcze pare cytatów i będzie pół strony wymieniania kto kogo i ile razy cytuje ;p

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Styczeń 2009, 22:26:24 »
Raz pamiętam ze ziebalem cytowaliśmy po 10 cytatów. Niezły był balagan.

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,79.30.html
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Styczeń 2009, 22:34:20 »
Raz pamiętam ze ziebalem cytowaliśmy po 10 cytatów. Niezły był balagan.

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,79.30.html

Buahahaha, pamiętam  ;D

Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Styczeń 2009, 22:38:26 »

Mam kolejne pytanie: Ściągam ze strony MS tą Siódemkę i się mi zainstalował taki manager pobierania z tej strony i nie wiem czy jak kliknę tam Pause i wyłączę ten program i zamknę system, to czy po ponownym uruchomieniu instalacja będzie kontynuowana czy rozpoczęta na nowo?

Hmm sprawdź ;) to się dowiesz nie wiem nie pobierałem przez tego menager-a wolałem normalnie ;) szybciej ;)
Myślę ,że jak jest taka opcja to zadziała ok ;)

No i działa ta opcja  8)

Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Styczeń 2009, 21:29:04 »
Na GF5200 powinno ruszyć Aero, i to od razu po instalacji systemu na wbudowanych sterach. Powodzenia, instalowałem Sevena na gorszych maszynach.

Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Styczeń 2009, 21:34:07 »
Powodzenia, instalowałem Sevena na gorszych maszynach.
Może i instalowałeś, nie zaprzeczam, ale wątpię aby działało Aero :-\
A tak przy okazji to co to jest Pixel shader? Bo jest on wymagany do Aero. Jest to coś związane ze sprzętem czy ze sterownikami i oprogramowaniem?

ziebal

Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Styczeń 2009, 21:42:54 »
Powodzenia, instalowałem Sevena na gorszych maszynach.
Może i instalowałeś, nie zaprzeczam, ale wątpię aby działało Aero :-\
A tak przy okazji to co to jest Pixel shader? Bo jest on wymagany do Aero. Jest to coś związane ze sprzętem czy ze sterownikami i oprogramowaniem?

Ze sprzętem... To są jednostki cieniowania...

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Styczeń 2009, 21:46:13 »
Powodzenia, instalowałem Sevena na gorszych maszynach.
Może i instalowałeś, nie zaprzeczam, ale wątpię aby działało Aero :-\
A tak przy okazji to co to jest Pixel shader? Bo jest on wymagany do Aero. Jest to coś związane ze sprzętem czy ze sterownikami i oprogramowaniem?

oczywiście parametr techniczny :D szukaj w google :D ja posuzkałem i zobaczcie jaki fajny temat znalazłem :D

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic881135.html



A dla Ciebie link:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Shader#Pixel_Shader_lub_Fragment_Shader

Taka informacja o Pixel Shader dla wielu graczy jest podstawą w ocenianiu kart graficznych (choć nie jedyną oczywiśćie :) )
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Styczeń 2009, 21:47:25 »
GF5200 chyba to posiada więc teoretycznie Aero powinno działać, ale przy tak słabym procku i 512 MB RAM to szczerze wątpię w to.

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:15:08 »
Napisz jak zainstalujesz (lub nie) bo nie wiem czy mam kumplowi polecić sevena.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:17:49 »
Możesz już teraz zarekomendować sevena kumplowi, bo ja go polecam. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:21:26 »
A jak zainstaluję jutro to odrazu zdam calutką relację ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mój słaby Pecet
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:24:12 »
Już nie ma chyba co relacjonować, bo każdy wie jak wygląda w7. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)