TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

S.TA.L.K.E.R. czyste niebo

Odp: S.TA.L.K.E.R. czyste niebo
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Marzec 2010, 17:12:32 »
Dobra sprostowanie gra mi chodzi tylko po daniu na nową grę (lub wczytanie) trzeba odczekać chwilę i ekrna robi się czarny nie wiadomo czemu i w menadżer zadań pisze iż program nie odpowiada (nie wiadomo czemu  ??? ) aha i napęd DVD przestaje chodzić ee też nie wiadomo czemu i tak to wygląda aha gierka mi się w cholerę długo ładuje (po daniu na wczytanie spokojnie zdążyłem zjeść jogurt i zobaczyć jak ziemniaczki się gotują  ;D ) i podobnie jest w przechodzeniu na inne tereny (nawet wydaje mi się iż gra się szybciej ładowała (cień czarnobyla) na starym kompie celeron 2.4ghz 1G ramu i GeForce 5200fx)

Odp: S.TA.L.K.E.R. czyste niebo
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Marzec 2010, 21:08:17 »
Wydawca tej serii nie słynie z dopracowanych produktów ;) Dużo łatek wychodzi ale nadal nie mogą wszystkiego połatać :) Tak jak pisałem wcześniej Cień Czarnobyla był chyba najlepszy z całej serii.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: S.TA.L.K.E.R. czyste niebo
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Marzec 2010, 22:10:03 »
kazda czesc stalkera to jeden wielki kał :) nie polecam

Odp: S.TA.L.K.E.R. czyste niebo
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Marzec 2010, 10:51:51 »
no cóż wygrałem i stalker mi chodzi  ;D