TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

niepełne spolszczenie

Offline rynio

  • ***
  • 176
niepełne spolszczenie
« dnia: 24 Grudzień 2009, 00:01:33 »
Mam pytanie bo instalowałem polski język z panelu sterowania wybrałem go ale nie spolszczyło mi ekranu powitalnego i przy wyłączaniu komputera dalej jest Shutdown, co zrobić?

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: niepełne spolszczenie
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2009, 00:54:50 »
Cytuj
Pradobodobnie zmieniony został tylko język wyświetlania dla jednego użytkownika. Wówczas ekran ładowania systemu i logowania użytkowników pozostają w języku angielskim. Aby również tam wszystko było po polsku, należy uruchomić Panel sterowania i kliknąć Zmień język wyświetlania. W otwartym oknie przechodzimy do zakładki Administracyjne i klikamy Kopiuj ustawienia.... Czy wszędzie język wyświetlania masz ustawiony na polski? Jeśli nie, zaznacz pozycje Ekran powitalny i konta systemowe oraz Konta nowych użytkowników.
Klikamy OK. Nastąpi ponowne uruchomienie systemu. Tym razem po polsku... :)


Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: niepełne spolszczenie
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2009, 01:13:58 »
Dzięki wielkie!!

Jeszcze mam takie pytanie może w tym temacie, czy jest jakiś sposób, na to, że jak uruchamiam windowsa i ekran powitalny przechodzi na pulpit to występuje taka desynchronizacja (coś jak vsync off), to samo się dzieje w trakcie wyłaczania komputera, może to i bzdety, ale fajnie by było jakby te ekrany się płynnie przełączały, da się to zrobić?