TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak języka do wyboru przy aktualizacji...

Brak języka do wyboru przy aktualizacji...
« dnia: 12 Grudzień 2009, 18:43:56 »
Witam,
Pogrzebałem trochę sieci i zdaje się, że nikt nie pisał o moim problemie.
Mam tablet HP tx2650ep z Vistą Home Premium kupiony po 26 czerwca itd. Zamówiłem więc aktualizację (w grudniu) ze strony HP i nie czekałem na nią długo. Niestety, po otwarciu przesyłki (swoją drogą za 30 euro mogli się bardziej postarać) zauważyłem, że na płycie z system napisano: "Languages: English, Russian, Hebrew, Portugesee, Spanish". Trochę mnie to zmartwiło, ale pomyślałem, że nie wymieniają wszystkich języków na płycie. Kiedy jednak doszedłem do etapu wyboru języka nadal nie było polskiego.
Jak myślicie - co teraz zrobić? Myślałem o wysłanie maila do HP, bo chyba powinienem otrzymać wersję zlokalizowaną (Przecież w formularzu zamówienia jak byk stoi POLSKA). Reklamacja?

Pozdrawiam,
Michalus
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2009, 18:48:17 wysłana przez Michaluspospolitus »

Odp: Brak języka do wyboru przy aktualizacji...
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2009, 16:46:19 »
aktualizacja jest do tej samej wersji co Vista. Jeśli tablet był sprzedany np w Londynie (pierwotnie, na tamtejszym rynku zainstalowano system) to taką wersje 7 dostałeś.

Odp: Brak języka do wyboru przy aktualizacji...
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień 2009, 22:23:50 »
Kupiłem przez sklep internetowy Plat Notebooki. A laptop ma chyba portugalską klawiaturę (jest takie c dzióbkiem) i naklejkę z tekstem w tym języku.
Ale bez przesady - czyli nie mam prawa do polskiej wersji językowej? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... A co z innymi, którzy kupili sprzęt przez internet, a dostali polski system?

firefighter1

Odp: Brak języka do wyboru przy aktualizacji...
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Grudzień 2009, 10:14:26 »
wersja home premium zostanie uaktualniona do wersji home premium w języku zgodnym z kodem licencji, więc jeśli masz licencje protugalii to taki upgrade też dostaniesz niezależnie co napiszesz (spardzą po kodzie licencji). A język możesz zmienić dopiero od wersji pro. Możesz kupić coś przez internet ale ważene aby to było wydane na rynek Polski a nie inny europejski. W towim przypadku nie mozesz rządać od HP innej wersji.

w innym dziale forum jest opis jak zmienić język na pl i bedzie ci działało to.