TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z jedna grą na windows 7

Offline taz87

Problem z jedna grą na windows 7
« dnia: 02 Styczeń 2010, 17:14:04 »
Witam.

Tak jak w temacie problem z gra na wondows 7. przejde odrazu do kankretów mam gre Worms World Party (full wersje pl orginalana) i wiec tak instaluje sie wszystko poprawnie ale gdy przychodzi do odpalenia robi się czarny obraz pomryga troche i wraca do windowsa. wrzucalem mu nawet jakas łatke do gry wwp i 7 dawałem zgodnosć z  xp-sp1-sp2-sp3, 2000, vista, itd. i nic to nie dalo ( mam lapka hp compaq 6720s i z innymi grami nie mam problemu wow gta sa bez ciencia a ty boom z taka gra problem prosze o pomoc z góry dziekuje za pomoc. Pozdro.

Odp: Problem z jedna grą na windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Styczeń 2010, 22:25:54 »
Ok pisaliśmy na gg z kolegą taz87 na temat jego problemu gra działała gdy miał windows xp u mnie gra działa (ta sama wersja którą ma taz) na windows 7 ultimate x64 jest problem z kolorami ale od tego jest patch o którym taz już wspomniał. Nie mam pomysłu gdzie tkwi problem jeśli macie jakiś pomysł to piszcie  ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń 2010, 14:18:53 wysłana przez robert79513 »

Offline taz87

Odp: Problem z jedna grą na windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2010, 11:11:12 »
Ludzie poradzicie coś dlaczego nie może mi odpalić gry ???

Odp: Problem z jedna grą na windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2010, 14:35:18 »
Poczekaj aż będę miał tą grę wtedy zobaczymy czy u mnie tak samo będzie na Win 7 x64


A więc tak zainstalowałem tą twoją gierkę na systemie Win 7 x64bit
Zainstalowałem tą grę normalnie,później najechałem na ikonkę uruchamiającą grę i  PPM właściwości- Zgodność -Uruchom ten program ze zgodnością Windows 95 i jako Administrator i zatwierdzamy zmiany.
Najeżdżamy na wolne miejsce na pulpicie i PPM i zaznaczamy Rozdzielczość ekranu -Ustawienia zaawansowane i szukamy opcji Lista
wszystkich trybów i ustawiamy rozdzielczość na 640 na 480,High Color ( 16 bitów ), 59 Hz w ten sposób ja tą grę uruchamiam na swoim Osie
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2010, 17:30:28 wysłana przez dziki314 »

Odp: Problem z jedna grą na windows 7
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń 2010, 18:43:42 »
Ja ją odpaliłem bez żadnych problemów i trybów zgodności powiedz czemu nie działa u taza  :P

Offline taz87

Odp: Problem z jedna grą na windows 7
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Styczeń 2010, 20:16:58 »
Prosze o inne rozwiazanie mojego problemu gra dalej nie chodzi czyzby windows 7 was przerusl i taka gra ??

Offline taz87

Odp: Problem z jedna grą na windows 7
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Styczeń 2010, 20:47:21 »
Więc nikt nie zajmie sie moja sprawa ???

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z jedna grą na windows 7
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Styczeń 2010, 23:57:37 »
mozesz isc na policje - moze oni sie zajma - a jak nie lubisz policji to idz do producenta gry - i niech sie zajma nie? wkoncu kase wydałes co ?
heha tak na powaznie to kombinuj wszystkie tryby zgodnosci - przestaw rozdzialke  - kombinuj jak chcesz grac na 7 . :)