TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Hibernacja jest, ale nie działa

Hibernacja jest, ale nie działa
« dnia: 27 Listopad 2009, 16:47:09 »
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na forum :)

Mam taki problem: po naciśnięciu hibernacji w moim laptopie ekran się ściemnia, tak, jakby się przygotowywał do przejścia w hibernację, ale zaraz potem powraca ekran logowania... Cóż mogę z tym problemem zrobić?

Z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

Offline Mike

Odp: Hibernacja jest, ale nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopad 2009, 18:25:00 »
Możliwe, że któreś z urządzeń nie jest wyświetlane poprawnie, np. masz zainstalowaną klawiaturę z funkcją wzbudzania z trybu hibernacji i z powodu że nie działa hibernacja włącza się z ustawieniem sekundowego wznowienia pracy, bywały już takie problemy i to nie tylko z klawiaturą. Masz jakieś urządzenia zewnętrzne ze specjalnymi funkcjami np. klawiatura + jakieś specjalne klawisze czy coś innego. Poszukaj, odłącz urządzenie i sprawdź czy bez niego (z innym urządzeniem) problem został rozwiązany czy nie.

Odp: Hibernacja jest, ale nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopad 2009, 19:57:13 »
Dzięki za odzew :)

Sprawdzałem, próbowałem zahibernować po odłączeniu wszystkich zewnętrznych urządzeń - nadal to samo  :-\