TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Lokalizacja obrazu w wybieraniu tła pulpitu - błąd Windows 7

Offline Mike

Używam systemu Windows 7 Professional. Klikając prawym przyciskiem na pulpit Personalizuj, potem na samym dole Tło pulpitu i mamy Lokalizację obrazu wraz z wybieraną listą wyboru. Domyślne elementy listy wyboru to:Tła pulpitu systemu Windows, Bibliotek obrazów, Zdjęcia z najwyższą oceną, Pełne kolory. Kiedy wybierzemy dodatkowy folder z Przeglądaj..., wtedy zostaje on na stałe zapisany w rozwijanej liście i tu moje pierwsze pytanie jak to usunąć ? Pytam, ponieważ stworzyłem kiedyś folder Tapety na partycji D: /, wczytałem go za pomocą Przeglądaj... na listę rozwijaną Lokalizacja obrazu:. Po pewnym czasie zmieniłem tapete na domyślną usunąłem folder Tapety i a w liście rozwijanej pozostał wpis Lokalnego dysku D: / , oraz Tapety, kiedy wybiorę Tapety wyskakuję błąd że nie ma tego obiektu, mógł zostać przeniosiony, usunięty lub znajduję się na dysku sieciowym czy coś takiego i jak zwykle pozostawiono to ostrzeżenia dla użytkownika jeden przycisk "OK". Więc jeszcze raz pytam jak zresetować tą listę wyboru do ustawień domyślnych systemu Windows. W Windows Vista działalo to tak że kiedy nie używało się jakiegoś folderu spoza systemowych obrazów i tapet to znikał on z listy tu wszystko zostaje. Proszę o pomoc jak to usunąć, nie działa ani przycisk na klawiaturze DEL, ani ma żadnych opcji do tego stworzonych. Więc ?

firefighter1

Odp: Lokalizacja obrazu w wybieraniu tła pulpitu - błąd Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudzień 2009, 11:06:35 »
kompozycje można kliknąć prawym i wybrać opcję "usuń kompozycję"-oba przypadki