TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mozilla, problem z uruchamianiem.

Offline qnex

Mozilla, problem z uruchamianiem.
« dnia: 16 Styczeń 2010, 13:30:37 »
Mam problem z produktami Mozilla.
Prawidłowo działa tylko Firefox, który mam zainstalowany od początku i tylko jest na bieżąco aktualizowany.
Natomiast Firefox 3.6 rc1, Thunderbird, Songbird uruchamiają się około 3 minuty.
System to Windows 7 RC, wiem, że to nie jest ostateczna wersja, ale nie sądzę, żeby to było bezpośrednim powodem.
Nie wiecie może w czym leży problem?

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Mozilla, problem z uruchamianiem.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2010, 19:23:13 »
RC? Niezbyt.
1. Jak długo masz go zainstalowanego?
2. Często zmieniasz oprogramowanie (install, uninstall, reinstall itd/p)?
Jeżeli na oba masz "tak" to problemem jest zawalony system. Sam coś o tym wiem, bo co miesiąc muszę reinstalować.
3. Inne aplikacje też tak mają?
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline qnex

Odp: Mozilla, problem z uruchamianiem.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2010, 23:13:05 »
Mam go zainstalowanego od 5 maja 2009, czyli od kiedy został udostępniony przez MS.
Oprogramowanie zmieniam często, ale co to ma do rzeczy, system jest śmiga jak szalony, nie ma żadnego spadku wydajności od instalacji, grunt, że trzymam pod kontrolą to, co się przy starcie odpala.
Wszystko inne, włącznie z Firefox'em, którego używam cały czas odpala się w mgnieniu oka.

Offline danet

Odp: Mozilla, problem z uruchamianiem.
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Marzec 2010, 20:00:25 »
FF RC  ??? a próbowałeś normalnej wersji 3.6, zaktualizuj wszystko do najnowszej, bo niedługo wyjdzie FF 3.7