TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Instalacja staje w momencie-"Uruchamianie systemu"

Instalacja staje w momencie-"Uruchamianie systemu"
« dnia: 18 Październik 2009, 08:55:07 »
Witam. Mam problem z zainstalowaniem Windows 7. Pobrałem wersję Windows.7.RTM.FINAL.Polish.Retail.X86.PL, wgrałem obraz na płytkę za pomocą ImgBurn. Włożyłem płytkę do napędu i kliknąłem uruchom ponownie. Wszystko ładnie, zaczęło czytać płytkę. Na ekranie pojawiło się ładowanie plików systemu. Po załadowaniu się plików pojawił się czarny ekran a na nim biały napis- "Uruchamianie systemu Windows" i tak stało od soboty w południe do niedzieli rano :( Klawiatura i myszka podpięte przez USB przestały świecić po wyświetleniu się tego tekstu. Czy zna ktoś może odpowiedź dlaczego tak się dzieje? Bardzo mi zależy, by zainstalować "siódemkę" w ten weekend. Pozdrawiam

DANE MOJEGO KOMPUTERA:

aktualny system- Windows Vista zainstalowany na partycji C
pamięć RAM-4GB
dysk-320gb
karta graf- nvidia geforce 8600gf
płyta główna-Gigabyte GA-G33M-S2

Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Instalacja staje w momencie-"Uruchamianie systemu"
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Październik 2009, 10:39:48 »
Zainstaluj system z poziomu uruchomionego już systemu, który masz. Niezawodny sposób :D
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium