TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pare zmian dotycz. windowsa 7

Pare zmian dotycz. windowsa 7
« dnia: 29 Październik 2009, 15:27:03 »
Witam. mam kilka pytań:
1.Jak dodać firefoxa do tego paska zadań obok Startu, tak jak w starszych windowsach ?
2.Jak usunąć ikonę Pokaż pulpit po prawej stronie paska
3.Jak usunąć ten durny komunikat, który wyskakuje podczas anulowania instalacji jakiś programów, albo gdy będzie błąd instalacji. (w tym okienku klika się, że np: coś zostało zainstalowane poprawnie)
4.Jak usunąć ikonkę tarczy gdy weźmiemy np: mój komp ->właściwości ->men. urz. i oboj jest ta tarcza. Strasznie mnie irytuje ...
5.Jak zmienić listę folderów do których zapisywane są pliki pobierane przez IE8 (chce tylko mój komputer, pulpit, moje dokumenty)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Pare zmian dotycz. windowsa 7
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Październik 2009, 15:56:15 »
1. Klikasz prawym na ikone FF i wybierasz "przypnij do paska zadan".

Odp: Pare zmian dotycz. windowsa 7
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Październik 2009, 16:17:47 »
1. Klikasz prawym na ikone FF i wybierasz "przypnij do paska zadan".

Ok, działa, ale jak chcę uruchomić nowego FF, to musze znowu do start, albo na pulpit się cofać ;/
« Ostatnia zmiana: 29 Październik 2009, 16:27:08 wysłana przez haxigi1 »