TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Firefox

Firefox
« dnia: 10 Październik 2009, 11:35:47 »
Jestem posiadaczem Windows 7 Pro ENG. Zainstalowany został na laptopie Asus X57Vn. Miałem od razu problemy ze sterownikami do karty graficznej, lecz nie o tym chcialem pisać. Posiadam nie zwykle dziwny problem z przegladarka internetową Firefox. Przy pobieraniu jakiegokolwiek pliku, nie ważne czy on zajmuje 1 Kb czy 200 MB. Gdy pobieranie dochodzi do 100%, wtedy staje się dziwna rzecz. Nagle plik zajmuje 0 KB i przy dwukrotnym kliknieciu na nim mam komunikat: "is not valid win32 application". Od razu uprzedzam, ze to nie jest problem z plikiem firefox.exe, tylko po prostu z pobieranymi plikami. Czy ktos spotkal taki problem i udalo mu sie go roziwazac?

Offline yagi

Odp: Firefox
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Październik 2009, 18:05:05 »
Moze antywirus go blokuje. Tylko w takich sytuacjach sie spotkalem z podobnym przypadkiem.
303 Power!

Odp: Firefox
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Październik 2009, 18:18:03 »
Zainstalowanego mam Nod32. Tutaj też jest kwestia tego typu, że plik który mi sie nie udal pobrac firefoxem, to internet explorerem sie pobiera bez problemu. No i jak nod32 zablokuje plik, to jest odpowiedni komunikat do tego. Opisany przeze mnie problem pojawia się wlasnie w firefox'ie (na ktorym mi bardzo zalezy) i Avant Browser. W operze, google chrome i ie nie ma tego problemu.