TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Stabilność Windowsa 7

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Styczeń 2009, 19:14:26 »
Nie, nie robiłem, przed chwilą próbowałem ale płytę odpalałem pod uruchomionym kompem (setup.exe) i chciałem upgreadować. Sobie pościągało co tam chciało i w licencji było napisane, że instaluje bete 1 (mam teraz 6956) ale niestety wyskoczyło okienko i z tego co zrozumiałem to, że upgread nie pasuje do mojego systemu.
     Opcji naprawy nie było. Widocznie jest tylko przy odpaleniu z boota. Zaraz to zrobię.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Styczeń 2009, 19:41:33 »
Chodzi mi o to że po uzyciu na prawy z płyty instalacyjnej bootscreen podmieni się na ten z Visty. Zwłaszcza w 6956, którego Win PE jest z buildu 6801 i zawiera starszy bootscreen.

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Styczeń 2009, 20:01:19 »
Tak, ja wiem o co Tobie chodzi  :) ale chciałem zobaczyć spod uruchomionego systemu co się stanie.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Styczeń 2009, 18:58:33 »
Mi się udało zwiesić Sevena i to ostro, ale jest to błąd po części systemu i po części programu. Chciałem zdebugować konsolową grę w Multilotka. Okazało się, że nie uzyskałem rezultatu, więc kliknąłem na okno debugowanej aplikacji przycisk "Zamknij". I nagle...

Okazało się, że powodem zwiechy było coś z csrss.exe - nie dość, że po kliknięciu tego przycisku zżerał mi wszystko z proca, to jeszcze okno się nie zamykało, a że proces się tak nazywał jak się nazywa, to nie można go było zamknąć z procesów. Jedynym rozwiązaniem był reset kompa.

Program, którym mi się udalo to zrobić to Visual C++ 2008 bez Service Packa. Na Viście ani na XP-ku takiego problemu nie było :/

Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Styczeń 2009, 14:58:19 »
U mnie jest problem ciągłego zawieszania się na dowolnym sofcie jest na to jakas rada ?

Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Styczeń 2009, 21:31:27 »
Przetestuj Ram memtestem, prawdopodobnie coś z Hardware.

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:30:02 »
Że tak powiem - WMP12 wyszedł z siebie :D

Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:31:02 »
Niezłe.  ;D Pewnie próbowałeś włączyć bibliotekę. No nie? ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:36:05 »

Że tak powiem - WMP12 wyszedł z siebie :D


Wspaniała igraszka słowna  ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:37:12 »

Że tak powiem - WMP12 wyszedł z siebie :D


Wspaniała igraszka słowna  ;D

Gra słów. ;)Igraszki to wiadomo z czym się kojarzą. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:49:05 »
Niezłe.  ;D Pewnie próbowałeś włączyć bibliotekę. No nie? ;)

Nie. Chciałem dodać kilkanaście piosenek z tej samej płyty DVD na której był nagrany film który jak widać kopiował się w tle dysk twardy. Niestety wszystko szlag trafiło, wyskoczył komuniakt (po 5 minutach) mówiący mi że w zasadzie coś pierdyknęło a CTRL + ALT + DELETE nie zdziałało. No jakbym sam nie zawuażył :P Na szczęście udało mi się zprinscreenować poceszną sytuację :P

tbgkol - ty zboczony po prostu jesteś i tyle :P
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

ziebal

Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Styczeń 2009, 23:03:00 »

tbgkol - ty zboczony po prostu jesteś i tyle :P


Też kiedyś byłeś, ale wyrosłeś... A on nie wyrósł  ;)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Styczeń 2009, 23:12:54 »
tbgkol - ty zboczony po prostu jesteś i tyle :P

Zboczony bym był gdybym lubił się macać z facetami i te fazy, a to że ja sobie fanrtazjuje nt. kobiet i mam fajne skojarzenia to nie moja wina. a tak wogóle to kilka dziewczyn mi już to mówiło, ale to już inn historia jest. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Styczeń 2009, 23:22:34 »
tbgkol - ty zboczony po prostu jesteś i tyle :P

Zboczony bym był gdybym lubił się macać z facetami i te fazy, a to że ja sobie fanrtazjuje nt. kobiet i mam fajne skojarzenia to nie moja wina. a tak wogóle to kilka dziewczyn mi już to mówiło, ale to już inn historia jest. ;)

I tym samym kończymy fascynującą historię, toczącą się za 7 górami, za 7 lasami, w iście wspaniałym i wyimaginowany świecie.
Wracamy do tematu, przypominam: Stabilność Windowsa 7

Wszelkie posty nie na temat (no może nie do końca wszystkie ;)), będą traktowane według zasady:

Ach jak pięknie,
ach jak cudnie,
czyścić wątek w popołudnie.


Pozdrawiam  :)


Odp: Stabilność Windowsa 7
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Styczeń 2009, 23:48:41 »
sprzęt działa poprawnie zainstalowałem siódemke od nowa i smiga jak należy