TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Neostrada - błąd połączenia - błąd 628

Odp: Neostrada - błąd połączenia
« Odpowiedź #60 dnia: 03 Styczeń 2009, 00:03:47 »
Witam.

Również miałem ten problem,wyskakiwały mi te same błędy, aczkolwiek na modemie ZTE ZXDSL 852 z dwiema diodami. Poniżej podaję rozwiązanie problemu.

1. Instalujemy sterownik od modemu [ja instalowałem od XP, bo tylko taki istnieje pod modem z dwiema diodami.] Powinna utworzyć się na pulpicie ikona od nowego połączenia.
2. wchodzimy na www.neostrada.pl i logujemy się. Jeśli nie mam konta - zakładamy je. Numer PIN uzyskamy od miłej pani spod numeru 9393.
3. Na stronie Neo wchodzimy w Start -> obsługa Online. Na niebieskim pasku najeżdżamy strzałkę i dajemy Neostrada TP.
4. Z menu po lewej wybieramy Zarządzanie usługami, a potem Zmiana Hasła Dostępowego.
5. Z tej strony kopiujemy login, który wpisujemy w oknie połączenia, a następnie hasło którego użyliśmy by zalogować się na stronie Neo.
6. Klikamy Connect.

U mnie działa ten sposób. Jeśli u Was nie, to:
-możliwe że wpisałeś złe hasło. Wejdź na stronie Neo i zmień je. Następnie spróbuj połączyć się wykorzystując nowe hasło.
-ten sposób działa tylko na modemie z dwiema diodami.
-jeśli masz zainstalowaną aplikację dostępową, odinstaluj ją.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Neostrada - błąd połączenia
« Odpowiedź #61 dnia: 03 Styczeń 2009, 18:44:56 »
Pomogło T3chN0c0M rozwiązanie podane przez sl1p`a?

Jak tak to zamykam temat.

Odp: Neostrada - błąd połączenia - błąd 628
« Odpowiedź #62 dnia: 03 Styczeń 2009, 18:55:48 »
Nie. Dalej to samo.  :(

Offline luto

  • ***
  • 203
Odp: Neostrada - błąd połączenia - błąd 628
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Styczeń 2009, 18:59:55 »
sl1p opisał normalny sposób PIERWSZEJ instalacji neostrady zaraz po zakupie :)

T3chN0c0M, może zrób wszytko od nowa nagrywając to na jakiś filmik ??
Netbook: Acer Aspire One, Intel Atom 1,6, 1 Gb Ram, Intel 950, W7 B.7100
LAPTOP HP530: 1,5 Ghz, 1,5 Gb Ram, Intel 950, XP Prof SP3
HOMEPC: 1,7 Ghz, 1 Gb Ram, GeForce 4, Vista Ultimate
HOMEPC: 500 Mhz, 256 Mb Ram, Riva TNT2, XP Prof SP3

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Neostrada - błąd połączenia - błąd 628
« Odpowiedź #64 dnia: 03 Styczeń 2009, 19:20:47 »
Zadzwoń w końcu na tą Błękitną Linię i niech mądre głowy myślą.

Odp: Neostrada - błąd połączenia - błąd 628
« Odpowiedź #65 dnia: 15 Styczeń 2009, 16:30:42 »
Zadzwoń w końcu na tą Błękitną Linię i niech mądre głowy myślą.

mądre głowy ?? hehe :P
błąd 628 nawet na xp się pojawia czasem. Generalnie chodzi oto że urządzenie łączące jest jakby nie gotowe.
mhm... To może być spowodowane że twoje urządzenie łączące nie prawidłowo działa pod win 7 ...
Polecam próbę połączenia się z internetem przy skorzystaniu z innego modemu do neostrady np.
SAGEM F@ST 800 E4
Jest to jedno z najlepszych urządzeń na neostradę. Powszechnie spotkane w domach. ale używają go także technicy do
badania łączy neostrady.
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń 2009, 16:32:16 wysłana przez mkp175 »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Neostrada - błąd połączenia - błąd 628
« Odpowiedź #66 dnia: 16 Styczeń 2009, 18:11:48 »
mądre głowy ?? hehe :P
błąd 628 nawet na xp się pojawia czasem. Generalnie chodzi oto że urządzenie łączące jest jakby nie gotowe.
mhm... To może być spowodowane że twoje urządzenie łączące nie prawidłowo działa pod win 7 ...
Polecam próbę połączenia się z internetem przy skorzystaniu z innego modemu do neostrady np.
SAGEM F@ST 800 E4
Jest to jedno z najlepszych urządzeń na neostradę. Powszechnie spotkane w domach. ale używają go także technicy do
badania łączy neostrady.

Tu już było wszystko. Skoro pod innym Windowsem działa to logiczne, że sterowniki są nie kompatybilne i dalej co się z tym wiąże.

Odp: Neostrada - błąd połączenia - błąd 628
« Odpowiedź #67 dnia: 31 Lipiec 2009, 22:51:51 »
Bład 62 meczył mnie przez kilka dni różne sterowniki i nic... przeinstalowalem system i nic... jak się w końcu okazało wina NEO... na przyszlosc najpierw dowiedziec sie czy to wina NEO dopiero potem kombinowac z systemem i sterownikami.

Odp: Neostrada - błąd połączenia - błąd 628
« Odpowiedź #68 dnia: 05 Sierpień 2009, 16:17:12 »
blad ten 6XX cos tam byl spowodowany jak sie nie myle ze strony neostrady , byl okres burz gdzie piorun walnal w server Neo i wiekszosc ludzi stracila neta na dluzszy czas ;p

Odp: Neostrada - błąd połączenia - błąd 628
« Odpowiedź #69 dnia: 05 Sierpień 2009, 16:24:17 »
628-Połączenie zostało zamknięte.

Odp: Neostrada - błąd połączenia - błąd 628
« Odpowiedź #70 dnia: 13 Sierpień 2009, 18:36:40 »
Witam,
mam dokladnie taki sam problem i zadne z dotychczasowych rozwiazan nie jest poprawne. wczoraj zainstalowalem windows 7 ultimate build 7100 32 bit i nie moge zainstalowac modemu neostrady ZTE ZXDSL v. 2 (z 3 diodami, z dwoma to v. 1). mam sterowniki pod viste 32 (znalazlem tylko jedna wersje z lutego 2007r). instalacja modemu przebiega prawidlowo, wszystko pieknie ladnie, tworzy nowe polaczenie na pulpicie ktore jest w jak najbardziej prawidlowy sposob skonfigurowane (tak jak to bylo w viscie) ("neostrada tp"(VPI=0,VCI=3535)_PL). moim zadaniem jest wpisanie tylko loginu i hasla. robie to napewno dobrze nie ma mowy o pomylce bo na tych samych parametrach pisze teraz do was z 2giego komp na xp... modem mam od niedawna, musialem go wymienic bo stary speed touch nie chcial dzialac na viscie... teraz nowy nie chce na w7 a stary jak widzialem na filme smiga jak wsciekly... czy zna ktos rozwiazanie takiego problemu?? blad 628... rozwiazanie z dial up tez nei dziala blad 651. aha dodam ze dzis przez godzine rozmawialem z blekitna linia i pan po 2giej stronie doszedl do wniosku ze sie poddaje i nie zna rozwiazania problem. powiedzial ze wszystkie ustawienia sa prawidlowe, wszystko instaluje sie ok i ze to musi dzialac. no ale jak musi jak nei dziala?? tez juz nie mam pomyslow i zapytowywuje sie czy komukolwiek dziala modem ZTE ZXDSL v.2 z 3 diodami na windows 7?? sterowniki z xp nie daja rady komp sie zawiesza... mam zrobiony back up wiec zamieszanie roznymi sterownikami nie wchodzi w gre:)


POMOCY:D:D:D:D