TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z StarForcem na RC.

Problem z StarForcem na RC.
« dnia: 08 Wrzesień 2009, 20:50:05 »
Mam problem z tym jakże denerwującym normalnych użytkowników zabezpieczeniem. Otóż chciałem sobie zagrać w grę Crashday i po instalacji pojawiło się okienko że muszę uruchomić ponownie komputer (co uczyniłem). Po restarcie wyświetla się okienko "Coś tam coś tam nie jest zgodne z tą wersją systemu". Nie przejmując się, włączam grę a tu znowu to durne okienko. No to szukam jakiegoś patcha do tego badziewia StarForce. Ale po przeczytaniu tak się wkurzyłem bo były patche, ale nie do tej wersji StarForce co jest w Crashday-u. Po prostu żal... Cracka do tego nie ma, bo w polskiej wersji jest akurat StarForce, a w angielskiej Securom. Po prostu pięknie. No i jak tu nie być piratem skoro te debile od zabezpieczeń rzucają kłody pod nogi uczciwym. No i jeszcze proszę o pomoc w tej sprawie.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Problem z StarForcem na RC.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Wrzesień 2009, 20:57:07 »
pobierz plik sfdrvup.exe. jest to uaktualnienie sterowników star force. pobierzesz je ze strony starfoce, a jeszcze łatwiej to to http://www.star-force.com/support/drivers/

Odp: Problem z StarForcem na RC.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień 2009, 22:12:42 »
Nie działa, gdy włączę to tylko pojawia się to okienko sprawdzania i nici z grania. I jeszcze znalazłem wersje tego StarForce-a: 3.7.13.1| I taki tekst na stronie SF:
Programs protected by v3.07.014 and earlier versions will not support Windows 7. Due to a long lapse of time between old protection versions and Windows 7 beta releases, there are significant differences in technology, which does not allow implementing such support. Users of such products should contact the protected program developers or publishers to obtain Windows 7 patches, or use previous Windows version to run the products.
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień 2009, 22:32:55 wysłana przez speakn3t »