Windows 7, 8, 10 > Dyskusja ogólna

Windows 7 PL Już jest!

<< < (21/35) > >>

Tom:
Haha, i liczysz na to, że ktoś udostępni ci passy do swojego konta na MSDNie, który słono kosztuje? Zabawne, naprawdę. I to nie jest tak, że jak masz link, to pobierzesz. Nie chcesz HP, które jest takie samo jak na mojej stronie, czekaj sobie do października.

misieek7:
Windows 7 Ultimate od Toma zarówno x86 jak i x64 to na 100% oryginał. Sumy kontrolne się przecież zgadzają.

Wersja Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, czy Ultimate wszystkie znajdują się w tym samym obrazie DVD, który będzie sprzedawany 22 października.

To od edycji lub usunięcia pliku eicfg zależy jaka wersja lub wersje będą dostępne w czasie instalacji....

Mnie osobiście nie chciało się czekać na Windows 7 Professional x64 PL z MSDN, dlatego zainstalowałem Windowsa 7PL od Toma i aktywowałem oryginalnym kluczem do angielskiej wersji Professional MSDN.

Wszystko działa i jestem zadowolony :)

Dzięki Tom za wstawkę:)

1001111:

--- Cytat: paczek392 w 07 Wrzesień 2009, 16:30:12 ---Mam problem a mianowicie dodałem folder$oem$ od generica lecz po instalacji system się nie aktywuje! Możecie coś poradzić?

--- Koniec cytatu ---
Do katalogu sources?

Tom:
Hahahah, mam kolejnego buga dla ludzi nienawidzących mieć ucięte teksty ;D Włóżcie jakiegokolwiek pena lub płytę z danymi, w okienku będzie ucięty tekst ;)
Na 100% nie jestem pewien błędu, ale na 7229 występuje ^^

Luke:


Chodzi Ci o "Kopia zapasowa systemu Wind...."? :>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej