TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jaki antywirus w Se7en ?

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #90 dnia: 11 Marzec 2010, 21:03:09 »
Ostatnio w jednej z promocji zdobyłem bardzo ciekawy program antywirusowy VIPRE Antivirus Premium i przyznam że program pierwsza klasa , praktycznie nic się nie prześlizgnie ale jednocześnie nie denerwujący mnogością komunikatów . Bardzo prosta konfiguracja ale co najważniejsze w znikomym stopniu spowalniający system.



I kilka testów





Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #91 dnia: 01 Kwiecień 2010, 15:36:58 »
Co do Vipre to faktycznie produkt 1 klasa.. Jest tylko jeden minus tzn program nie aktualizuje się automatycznie podczas startu systemu.. Więc pozostaje ręczna aktualizacja lub poczekać do aktualizacji automatycznej czyli min 1 godzinę.. Co prawda ma się to zmienić ale jeszcze musimy poczekać na to udogodnienie.. :) A co do wykrywania to jest na bardzo dobrym poziomie. szybko reagują na nowe zagrożenia. Program naprawdę lekki dla systemu i konfiguracja jest bardzo prosta..

Najbardziej prostym w obsłudze pakietem jest F-Secure IS 2010. Tu jest konfiguracja ograniczona do minimum z minimum..  Jednak coś za coś.. Jest dobry ale są lepsi.. Nawet Avast w piątej odsłonie ma lepszą wykrywalność. Avast jest darmowy i w zupelności wystarcza do ochrony komputera.. No chyba że ktoś lubi testować wirusy to najlepszym rozwiązaniem jest Shadow Defender..

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #92 dnia: 01 Kwiecień 2010, 17:57:16 »
Symantec Endpoint Protection
w połączeniu z choćby darmowym Malwarebytes' Anti-Malware i cokilkudniowym szybkim skanowaniem - jest bezpiecznie.
SEP świetnie wykrywa wiele trojanów itd. (w sumie proste wirusy teraz to rzadkość...) a co przepuści to M A-M usunie.

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #93 dnia: 01 Kwiecień 2010, 18:55:43 »
MBAM w wersji free jest skanerem na żądanie. wersja działająca w czasie rzeczywistym jest płatna i oferuje również blokowanie ip. Ostatnia wersja to 1.45. Licencja z 1.44 działa również z 1.45.
Na temat produktów symanteca nie będę się wypowiadał, bo u mnie NIS 2010 zrobił wiele złego.. :)
Ale u każdego dany produkt działa inaczej.
Programem za free naprawdę godnym uwagi jest CIS 4 tzn Comodo Internet Security Free. Jest również wersja Pro która od free różni się tylko ochrona wi-fi.
CIS posiada av + fv + defense+ + sandbox. Av jest naprawdę skuteczny, a sandbox jest skuteczniejszy od sandbox-a w KIS (Kaspersky Internet Security).

Jednak co najważniejsze to to, że nic nie będzie lepszym zabezpieczeniem jak rozum i nie klikanie w co popadnie..

Offline Suchy

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #94 dnia: 02 Kwiecień 2010, 03:10:49 »
najnowszy avast z pakietu google jest niczego sobie

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #95 dnia: 02 Kwiecień 2010, 08:29:29 »
Pakiet google?? ciekawe :P
A tak na poważnie to do avasta dodali możliwość zainstalowania przeglądarki google..
A avast jak już pisałem w 5 odsłonie jest całkiem dobry..

Offline Suchy

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #96 dnia: 02 Kwiecień 2010, 17:32:27 »

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #97 dnia: 04 Czerwiec 2010, 14:31:14 »
Immunet Protect albo Panda Cloud. Oba programy dzialaja w "chmurze".
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2010, 14:33:11 wysłana przez szczypmen »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #98 dnia: 04 Czerwiec 2010, 16:50:29 »
prosze tylko nie panda :::::::::::::::::::::::::::::::::

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #99 dnia: 05 Czerwiec 2010, 16:09:53 »
ja uzywam kaspersky + trial resetter polecam  ;D

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #100 dnia: 06 Czerwiec 2010, 18:10:33 »
nie wiem czy już był (nie chce mi się śledzić całe 7 stron) ale ja korzystam z AVG od wielu lat i na razie mnie nie zawiódł

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #101 dnia: 09 Czerwiec 2010, 18:06:53 »
ja uzywam kaspersky + trial resetter polecam  ;D

Ja nie pochwalam piractwa, a do tego kasper nie należy do lekkich programów.
Pierwszy raz słyszę o tym VIPRE..to jest jakaś nowość, kto to produkuje i jaka cena? U siebie mam polskiego mks_vira 9.0, który również nie spowalnia systemu i dodatkowo ma wszystkie moduły internet security. Do pełnego zabezpieczenia mogę polecić duecik tego programu z spybot search and destroy. A co do Avasta to podobno najgorszy wybór z darmowych, ludzie chwalą sobie Avirę i AVG, ale jak jest na prawdę to nie mam pojęcia :).

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #102 dnia: 30 Sierpień 2010, 19:23:42 »
Polecam Symantec Norton 360. Używam na kilku kompach z Win 7 x86 oraz x64.
Zero mulenia sprzętu. Po instalacji sprawdzałem czy się zainstalował i uruchomił,
bo system działał tak sprawnie, jak przed instalacją.
Ponad rok czasu i zero problemów.

Pozdrówka!

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #103 dnia: 23 Październik 2010, 13:09:23 »
Symantec ma jedną podstawową wadę - usuwa wszystko co uzna za wysokie zagrożenie i niestety bez wiedzy uzytkownika czy ma usunac czy pozostawic w stanie nie naruszonym. Co do vipre zaraz bede go testował wiec zobacze jak sie sprawdzi. ;)
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #104 dnia: 04 Listopad 2010, 14:10:08 »
Symantec ma jedną podstawową wadę - usuwa wszystko co uzna za wysokie zagrożenie i niestety bez wiedzy uzytkownika czy ma usunac czy pozostawic w stanie nie naruszonym. Co do vipre zaraz bede go testował wiec zobacze jak sie sprawdzi. ;)

i jak test "żmijki"? u mnie się sprawdza...
na drugim komputerze mam DefenseWall Personal Firewall 3.08 + SpyShelter Premium + Avast 5 ale tylko tak, żeby jakiś był dla lepszego samopoczucia.. Skan MBAM od czasu do czasu..

Gdyby ktoś chciał PC Tools IS to wchodzimy http://www.german-proxy.de/ i wpisujemy/wklejamy adres http://www.pctools.com/de/internet-security/free/promo/WEKA0710
Wypełniamy po czym otrzymujemy klucz do 2010.
Instalujemy 2010, rejestrujemy.. po czym odinstalować 2010 i zainstalować 2011 i cieszymy się pełną wersją 2011 przez cały rok :)
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2010, 15:10:39 wysłana przez martini »