TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jaki antywirus w Se7en ?

Pepsko

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #60 dnia: 08 Październik 2009, 13:20:21 »
ten cały zajebisty PC tools firewall plus pierw spowodował blue screena , po resatarcie przy ponownej instalacji mielił oba rdzenie na 100% :> w procesach widniał plik driver.exe i to wlasnie zarlo tyle zasobów :) zostawilem piec na 15-20 minut i nadal mielił procka . Po ponownym uruchomieniu widniała ikonka w trayu PC tools firewall plus ale nic sie nie dzialo , nie dalo sie nawet tego uruchomić :D

wiec ja nie wiem czy tylko ja jestem tak odosobniuonym przypadkiem czy jak :D  coz pozostane przy avascie i windowsowych FW

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Październik 2009, 11:07:04 »
Tylko i wyłącznie KASPERSKY (KAV)

Jeśli chodzi o darmowe to nie orientuje się, który jest najlepszy. Ale ludziom którzy chcą free instaluje AVG.

Nie polecam produktu firmy Norton. Ten program sam panoszy się niczym virus i usuwa pliki te które nie maja być usunięte (całe szczęście że odzyskałem je z kwarantanny).
Retail 10.5.8 Leopard / Vanilla / Chameleon v2 / EFIv10
Asus R II E/Intel Ci7 920 D0/NH-U12P SE 1366/GTX 285 Zotac 1GB AMP! Edition/3x2GB 1600MHz HyperX CL9/1TB 7200.12/CFT-750-14C/WMP300N/VA9003BWS/W2448HC

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Styczeń 2010, 13:40:34 »
Tylko i wyłącznie KASPERSKY (KAV)

Jeśli chodzi o darmowe to nie orientuje się, który jest najlepszy. Ale ludziom którzy chcą free instaluje AVG.

Nie polecam produktu firmy Norton. Ten program sam panoszy się niczym virus i usuwa pliki te które nie maja być usunięte (całe szczęście że odzyskałem je z kwarantanny).
Norton to nie firma,po za tym korzystam z Nortona IS od wersji 2008 i z wersji na wersje jest coraz lżejszy i bardziej dopracowany. Prawda jest taka ze Kaspersky zostaje w tyle niestety,ale wiadomo jedno ze żaden antywirus nie zabezpiecza w 100% :) 

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #63 dnia: 09 Styczeń 2010, 13:43:28 »
AVG jest słaby i muli kompa z darmowych polecam Avira AntiVir Personal.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #64 dnia: 09 Styczeń 2010, 14:15:07 »
Ja ze swojego doświadczenia z sevenem polecam wielką trójcę.
1. Avira personal - nie muli kompa, jest skuteczny, darmowy, lecz nieraz wykazuje tendencję do fałszywych alarmów
2. eset nod32 - szybki, nie muli kompa, skuteczny i dokładny
3. Kaspersky 2010 - szybki, skuteczny lecz przy wykryciu szkodnika (nawet będącego zdrowym plikiem, tj fałszywy alarm) nie pozostawia nam innego pola wyboru jak usuń i kwarantanna, trzeba wyłączać ochronę.

istnieje jeszcze kilka av których używałem, lecz ja nie mogę ich polecić z czystym sumieniem
1. Gdata - wszystko cacy, ale zabija płynność kompa (miejscami)
2. Panda - Jw, ale w mniejszym stopniu
3. Norton - sporadyczne problemy ze stabilnością

Osobiście każdy program z polecanej trójki jest dobry i skuteczny oraz szybki, przy czym ja osobiście używam kasperskyego gdyż tylko na niego mam legalną licencję na 2 lata.
Gdyby nie to, to na stałe zagościłby u mnie eset.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Styczeń 2010, 16:44:28 »
testowalem wiele juz antywirow i jedyny z ktorym nie mam problemow jest eset nod32 ( problemow w sensie - stabilnosc systemu czy np. falszywe alarmy ,oczywiscie zdaza mu sie wykryc konia trojanskiego w pliku ktory znam - oczywiscie jest to crack )zdecydowanie polecam.

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #66 dnia: 12 Styczeń 2010, 17:46:03 »
Ja ze swojego doświadczenia z sevenem polecam wielką trójcę.
1. Avira personal - nie muli kompa, jest skuteczny, darmowy, lecz nieraz wykazuje tendencję do fałszywych alarmów
2. eset nod32 - szybki, nie muli kompa, skuteczny i dokładny
3. Kaspersky 2010 - szybki, skuteczny lecz przy wykryciu szkodnika (nawet będącego zdrowym plikiem, tj fałszywy alarm) nie pozostawia nam innego pola wyboru jak usuń i kwarantanna, trzeba wyłączać ochronę.

Osobiście każdy program z polecanej trójki jest dobry i skuteczny oraz szybki, przy czym ja osobiście używam kasperskyego gdyż tylko na niego mam legalną licencję na 2 lata.
Gdyby nie to, to na stałe zagościłby u mnie eset.
Hmm... polecasz na 1 miejscu avire darmowego!!! a potem twierdzisz, ze jedziesz na kacpru bo masz na niego licencje, czegos tu nie rozumie  :-\

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #67 dnia: 12 Styczeń 2010, 18:44:17 »
podałem numerację przypadkową, aby troche porządku było. Nie ustanawiałem na tej liście miejsc.

Offline Mike

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #68 dnia: 19 Styczeń 2010, 13:25:53 »
ESET SMART SECURITY 4 - żadnych problemów

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #69 dnia: 19 Styczeń 2010, 23:54:17 »
Nowy Avast! 5 - żadnych problemów ;) Śmiga przepięknie ;) http://www.avast.com/index

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #70 dnia: 20 Styczeń 2010, 09:54:31 »
Nowy Avast! 5 - żadnych problemów ;) Śmiga przepięknie ;) http://www.avast.com/index

Ojj tak, i połowy wirusów w ogóle nie widzi. Dorzuć jeszcze Bearhare jako najlepszy program do ściągania, i w tydzień kompa masz do formatu:) Kurde, darmowe oprogramowanie NIGDY nie będzie miało taką skuteczność jak licencjonowane. Pracuję w branży, to znam realia. Na 100 komputerów w miesiącu z 30 ma Avasta. Połowa z nich przeskanowana innym oprogramowaniem jest zaśmiecona strasznie (helloł, trojany i spyware to też zagrożenia), 1/3 nie daje się ożywić i C: szlag trafia. Nie polecam nigdy darmowego.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #71 dnia: 20 Styczeń 2010, 20:52:14 »
A co powiesz na temat antywira od microsoftu lub avira personal???? chyba wyniki ekspertów prawdziwych nie kłamią?

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #72 dnia: 21 Styczeń 2010, 19:46:58 »
A co powiesz na temat antywira od microsoftu lub avira personal???? chyba wyniki ekspertów prawdziwych nie kłamią?

"Ekspertów prawdziwych"? A jacy to są, bo do końca nie rozumiem. Generalnie chodzi o to że z testami jest tak, iż jeżeli chce się wypromować jakiś produkt, to słupkami i wynikami da sie manipulować. I nie ma że boli, każdy z czołowych antywirusów (są w tym gronie darmowe) w testach takich czy owakich jest najlepszy, wykazuje przewagę, szybciej wyłapuje to czy tamto. Ja opieram się tylko i wyłącznie na SWOIM doświadczeniu+setki komputerów którym Eseta instalowaliśmy. Jest to najmniej inwazyjny, zamulający, i najlepszy antywirus jaki znam. Oczywiście możliwe że inny "expert" wypowie się tak samo na temat innego softu. Nie namawiam by kupować Noda, bo jest świetny, ładną zieloną ikonkę mam czy coś tam. Poprostu z doświadczenia wiem, że mimo wszystko darmowe się wykładają gdzieś tam (żeby nie było niedomówień, płatne także nie radzą sobie ze wszystkim) Nie ma lekarstwa na wszystko, jak i każdy ma swoje zdanie. Moim, eset posiada produkty, które w ciemno mogę polecić, bo wiem że są dobre i sprawdzone. Sam używałem aviry kiedyś. Do czasu aż nie znalazła kilku paskudnych robaczków. Skończyło się na reinstalce i wałkowaniu dlaczego puściła. Jeszcze raz zaznaczam. Według mnie, oprogramowanie za które się płaci, jest lepsze. I najlepszym są produkty eseta. A dla kogoś szczytem bezpieczeństwa jest Avast.

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #73 dnia: 22 Styczeń 2010, 18:31:19 »
Mam jakoś Avasta od ponad roku, śmigam w takich miejscach że... (sam się dziwie że tam wchodze) a komp od wirusów nie padł ani razu. Czasami też skanuje DrWeb Cure It w razie czego, i znajdzie jeden czy dwa więcej (nieszkodliwe ale denerwujące).
OCZYWIŚCIE MAM WERSJE NAJDROŻSZE, NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANE. Nie korzystam z free

Wszystko jest ok. Czasami przed formatem instaluje inne antywiry dla testu - wyniki takie same


Co do eseta - nie mam nic przeciw
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2010, 18:36:09 wysłana przez grzegorz7853 »

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #74 dnia: 22 Styczeń 2010, 19:48:41 »
Do piccolo:
Polemizowałbym z  tobą. Zgodzę się, że produkty eseta są jednymi z najlepszych (choć niekoniecznie najlepsze). Wg mnie avast i avg jest nic nie wart (czy to wersje free czy płatne). Nie chce wywoływać kłótni ale takie jest moje zdanie. Avira personal: darmowy i skuteczny av (nie tylko wg słupków, ale również wg userów). Porównajmy go na przykład do legendarnego mks_vira. Avira miażdzy przeciwnika. Podobnie jest w przypadku programu od MS.
Wśród płatnych av są cuda, jak i zwykłe buble, podobnie jak z darmowymi. Aktualnie korzystam z kasperskiego 2k10 i jestem względnie zadowolony, korzystając z eseta byłem w siódmym niebie, gdy miałem avirę personal było niewiele gorzej od eseta. Gdyby nie to obciązanie systemu przez gdatę został by on moim pierwszym i jedynym pakietem bezpieczeństwa.