TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jaki antywirus w Se7en ?

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #45 dnia: 04 Wrzesień 2009, 19:25:17 »
KIS 2010. Ori licencję można kupić na ebayu już za 6.50 USD...

Phil

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Wrzesień 2009, 19:50:14 »
Wg mnie najlepszy jest ESET Smart Security (nr. 1, oraz nr. 1 jeżeli chodzi o szybkość i zużycie zasobów)  ;)

http://www.eset.pl/pobieranie/pobieranie/wersja-testowa-eset-smart-security.html

Rankingi rankingami, ale prawdą jest to że sprzedajemy aplikacje od ESETA, od dobrych kilku lat, i mogę powiedzieć z pewnością, że najmniej jest z nimi problemów. Akurat w tym przypadku bardzo słuszna większość informacji, którymi się chwalą, jest poprostu prawdą. Polecam każdemu.

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Wrzesień 2009, 12:55:30 »
Jest juz kis 2010 pl  ;)

Offline Wojdas

  • *
  • 11
  • Royaume de Jérusalem
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Wrzesień 2009, 22:15:32 »
A używał ktoś tak dłużej AVG Internet Security 8.5, ewentualnie wie o nim coś więcej jak pisze na stronce producenta czy wypowiedzi "znawców"  dobreprogramy.pl?
Bo ja używam od 2 dni i albo mi się wydaje albo w porównaniu do Eset Smart Security 4 komp zaczął mi jakoś dziwnie czasami dłużej myśleć.
Miał ktoś podobnie ? ???
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień 2009, 22:38:26 wysłana przez Wojdas »

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #49 dnia: 09 Wrzesień 2009, 07:19:00 »
Przy XP ten antywir znacznie spowolnił kompa, więc i pewnie przy W7 też tak jest.
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Wrzesień 2009, 21:05:09 »
tak jak kilka osob juz powiedziala, uzywam softu ze stajni Eset [dokaldniej Eset smart security, poloaczenie znakomitego firewalla i nod'a 32]
Z lepszym antywirusem, skuteczniejszym i bardziej wydajnym sie nie spotkalem.

A ci co polecaja Avasta... heh smiac mi sie tylko chce ;]

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #51 dnia: 17 Wrzesień 2009, 21:23:46 »
Wiesz Avast jest darmowy i to zaleta.Natomiast Eset nie i to spora roznica.Ja sam uzywam Avasta i poki co nie narzekam.Jako darmowy antywirus dla przecietnego Kowalskiego w pelni wystarczy.Poki co nie zawiodlem sie na nim oczywiscie ze jest bardziej dziurawy.Ale jesli w miare rozsadnie korzysta sie z netu nie wchodzac nagminnie na strony z warezem crackami nie instalujac wszystkiego z sieci w ciemno to mysle ze Avast spelnia swoje zadanie

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #52 dnia: 17 Wrzesień 2009, 23:22:04 »
Norton AV/Norton Internet Security 2009/2010. Testowałem betę NAV i NIS 2010 na Win7 RC i mimo kilku małych błędów, które zostały szybko naprawione, wszystko działało wyśmienicie.

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #53 dnia: 19 Wrzesień 2009, 08:01:56 »
Ja działam na NAV10 i wszystko pięknie bangla. Z tego co wiem, kilka dni przed oficjalną premierą W7, ma ukazać się Kaspersky w pełni kompatybilny z Windowsem 7.

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Wrzesień 2009, 09:39:38 »
Ja działam na NAV10 i wszystko pięknie bangla. Z tego co wiem, kilka dni przed oficjalną premierą W7, ma ukazać się Kaspersky w pełni kompatybilny z Windowsem 7.

KIS 2010 jest w pełni kompatybilny z W7. Można go już co najmniej od miesiąca pobrać ze strony Kasperskiego.

Phil

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #55 dnia: 23 Wrzesień 2009, 01:00:32 »
Ja osobiście polecam pctools windows7 aktualizuje go automatycznie. PcTools wyszkuje tak naprawde kązdego wirusa gorąco polecam :) :P
Najlepszy portal i forum o chińskich telefonach z opisami i plikami do pobrania.

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #56 dnia: 23 Wrzesień 2009, 10:40:47 »
Jako kolejna osoba polecę NOD32, używam go od dawna prywatnie i firmowo (ok 100 stanowisk XP,  kilka Vista i W98). Naprawdę najlepszy AV z jakim miałem styczność a było tego trochę. Jeżeli ktoś bardzo chce oszczędzać na bezpieczeństwie to ew. Avira (jest darmowa wersja) cała reszta jest po prostu kiepska. Zamiast ESS można użyć kombinacji NOD32 + Comodo FW (jest darmowa wersja), działa to sprawnie i bezproblemowo, co ważne oba programy posiadają wersję x64.

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #57 dnia: 23 Wrzesień 2009, 11:53:16 »
Jako kolejna osoba polecę NOD32, używam go od dawna prywatnie i firmowo (ok 100 stanowisk XP,  kilka Vista i W98). Naprawdę najlepszy AV z jakim miałem styczność a było tego trochę.

Nie do końca. NOD32 przepuszcza syfy wprowadzone do systemu przez pendrive`a. W przeciwieństwie do Kasperskiego...

Phil

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #58 dnia: 23 Wrzesień 2009, 13:40:18 »
Pierwsze słyszę. Wielokrotnie wykrywało mi śmieci na pendrive który był podpinany do niezabezpieczonego kompa. Może miałeś wyłączone skanowanie dysków wymiennych.

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Październik 2009, 16:52:35 »
Zdecydowanie zalecam Avira Free Antivirus + Comodo Firewall.
Pełna ochrona bez obciążania systemu.

Absolutnie niepolecam tego buildu.

Avira, jest o wiele bardziej okrona niż taki avast.
A co do comodo... Pisałem na forum Avasta, z czym najlepiej połączyć. Powiedzieli PC tools firewall plus. Dziwacznie, brzmi i jakoś tak a'la windows defenderowo, ale programik jest zajebisty ( takiego słowa raczę użyć :> ).
Bo w przeciwności do Comodo nie instaluje toolbaró i jest bezpieczny.
 
Polecam ten wątek http://forum.avast.com/index.php?topic=49276.0