TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jaki antywirus w Se7en ?

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #105 dnia: 10 Listopad 2010, 02:39:11 »
ja nie używam żadnego antywira. po co mi zamulacz;]

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #106 dnia: 10 Listopad 2010, 05:54:58 »
no to pogratulować.. a co w zamian?? wirtualizacja?

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #107 dnia: 10 Listopad 2010, 06:55:19 »
w Zamian tyle co mam to tylko windowsowski firewall oraz Chrome/Firefox.
Raz na pół roku robię kontrole w systemie czy jakieś zwierzątko się nie zachorowało (nie mówię tu tylko o skanowaniu antywirusem) i tyle.
Słabym ogniwem jest człowiek;]

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #108 dnia: 10 Listopad 2010, 08:02:19 »
powiem tak.. jeśli u Ciebie się to sprawdza i czujesz się bezpieczny to ok ale jednak stawiałbym choć na darmowego av działającego w chmurze (zero obciążenia) oraz wyłączony autorun i "zaszczepione" pendrive..

jednak dla większości użytkowników av i fw to podstawa bez której po kilku minutach korzystania z internetu będą mieli nieźle zainfekowany system, a wirusy i temu podobne robaczki będą wysyłać spam, infekować inne komputery oraz wykradać dane (keyloggery). Przy niezabezpieczonym komputerze korzystanie z bankowości elektronicznej jest bardzo niebezpieczne.

Jeżeli nawet twój komputer działa normalnie mimo zawirusowania możesz przyczyniać się do dalszego rozprzestrzeniania się złośliwego oprogramowania. Taka transakcja wiązana :)

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #109 dnia: 10 Listopad 2010, 09:14:50 »
już od 2 lat tak robię i nie nie zauważyłem żadnych żyjątek;]
chociaż raz mi się ze 2 miesiące temu zainstalował trojanik udający antyspaware  ;]
od czasu do czasu zainstaluje jakiś antywirus jak się ukaże do potestowania. żaden nigdy nic nie wykrył prócz jakiś cookie ale to norma;]

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #110 dnia: 13 Listopad 2010, 09:23:34 »
ja nie używam żadnego antywira. po co mi zamulacz;]

hmm wydaje mi sie ze era jednojajowcow mineła - bo tylko na takich jajach zamulało. oczywiscie mozna nie instalowac antywira ale co za tym idzie ? patrzenie w google jako strone startową - tylko to ,bo a nic nie rusze zeby jakis robaczek nie  wpadł ?

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #111 dnia: 13 Listopad 2010, 10:31:16 »
Symantec ma jedną podstawową wadę - usuwa wszystko co uzna za wysokie zagrożenie i niestety bez wiedzy uzytkownika czy ma usunac czy pozostawic w stanie nie naruszonym. Co do vipre zaraz bede go testował wiec zobacze jak sie sprawdzi. ;)

i jak test "żmijki"? u mnie się sprawdza...
na drugim komputerze mam DefenseWall Personal Firewall 3.08 + SpyShelter Premium + Avast 5 ale tylko tak, żeby jakiś był dla lepszego samopoczucia.. Skan MBAM od czasu do czasu..

Gdyby ktoś chciał PC Tools IS to wchodzimy http://www.german-proxy.de/ i wpisujemy/wklejamy adres http://www.pctools.com/de/internet-security/free/promo/WEKA0710
Wypełniamy po czym otrzymujemy klucz do 2010.
Instalujemy 2010, rejestrujemy.. po czym odinstalować 2010 i zainstalować 2011 i cieszymy się pełną wersją 2011 przez cały rok :)

No Vipre całkiem dobrze wypad ale jednak wróciłem do ESS ponieważ ten pakiet mino iz krążą różne opinie to najmniej pożera zasobów no i łatwiej jest wyłączyć folder ze skanowania w którym będzie krzycal ze to wirus niż pojedyncze pliki 
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #112 dnia: 13 Listopad 2010, 12:56:39 »
powiem szczerze, że nie testowałem ESS na "7" więc porównania nie mam ale na viście ESS zjadał znacznie więcej pamięci niż vipre.. ale prawda jest też taka, że u każdego mimo tego samego systemu operacyjnego programy działają inaczej zwłaszcza, że rzadko mamy takie same podzespoły.. a do tego dochodzi subiektywne odczucie.. najlepiej samemu wybrać co najlepiej odpowiada.. po to mamy wersję trial..

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #113 dnia: 14 Listopad 2010, 09:37:34 »
u mnie mówiąc szczerze ESS działa znakomicie. Co do pazerności powiem ci tak ze po starcie systemu zajęcie pamięci na czysto bez antywirusa jest na poziomie 22% dla 4 gb ram-u. Po zainstalowaniu Vipre lub NIS-a zajętość pamięci jest mniej więcej na tym samy poziomie i osiąga 8% co ogólnie daje 30% zajętej pamięci po starcie systemu. Jednak skanowaniu na żądanie oba zjadały mi dodatkowo jeszcze 5-8% co w ogóle dawało rezultat na poziomie 35-38%. Natomiast KIS po starcie zajmował 10% co dawało ogólnie 32% a przy skanowaniu potrafił zeżreć dodatkowe 20%  co dawało ogólnie 50% ram-u zajętego. ESS Przy starcie zjada 3% a przy skanowaniu zadowala się 8%

Tak wiec w kwesti zasobożerności ESS króluje u mnie. Ale jak wspamniałeś na różnych kompach inaczej bedzie.
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #114 dnia: 14 Listopad 2010, 10:07:25 »
ja nie używam żadnego antywira. po co mi zamulacz;]

hmm wydaje mi sie ze era jednojajowcow mineła - bo tylko na takich jajach zamulało. oczywiscie mozna nie instalowac antywira ale co za tym idzie ? patrzenie w google jako strone startową - tylko to ,bo a nic nie rusze zeby jakis robaczek nie  wpadł ?

wyobraz sobie ze ja chodze nie tylko po google ;]
Wrzucic raport hijackthis abys uwierzył;]?

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #115 dnia: 15 Listopad 2010, 14:07:03 »
gdyby ktoś był zainteresowany to jest promo na rok na BitDefender Antivirus.
macie jeszcze 21 godzin.

tutaj promo legalne http://store.v3.co.uk/p15472-bitdefender_antivirus_2010_1-pc

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #116 dnia: 15 Listopad 2010, 14:34:26 »
Nawet instrukcje dorzucili - podoba mi sie - Dzieki martini :)

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #117 dnia: 15 Listopad 2010, 14:55:23 »
Niema problemu.. jak będą inne promocje to też wrzucę..

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #118 dnia: 18 Listopad 2010, 11:29:12 »
Co prawda nie pisze sie posta pod swoim tylko powinno się edytować ale cóż..  :P

tutaj macie promocje na kilka pakietów na 6 miesięcy.. https://www.vprotection.pl/

Wybieracie interesujący produkt i klikacie w pobierz półroczną wersję testową..

jeśli wygenerujecie sobie więcej kodów na f-secure to każdy kolejny przedłuża o kolejne 6 miesięcy.. czyli np po wpisaniu dwóch kodów mamy rok ochrony za free.


strona z promocją została zablokowana.. myslę, że kto chciał to skorzystał..

Nowy darmowy pakiet IS.
Outpost Security Suite FREE 7.0

Strona www http://free.agnitum.com/


Avira Premium na 90 dni

wchodzimy na stronę https://license.avira.com/ru/promotion-36lebwzkvuh83y06qq93?customerSalutationId

Wypełniamy Imię, nazwisko, adres mailowy.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2010, 01:13:36 wysłana przez martini »

Odp: Jaki antywirus w Se7en ?
« Odpowiedź #119 dnia: 01 Grudzień 2010, 14:31:34 »
ja mam zestaw avira+comodo na firewall'a i wszystko pięknie śmiga:)