TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak zrobić botoowalną płyte Windows 7

Jak zrobić botoowalną płyte Windows 7
« dnia: 21 Sierpień 2009, 21:09:03 »
Witam
chciałem zainstalowac windows 7 z pendrajva postąpiłem według tej instrukcji http://www.osinfo.pl/artykuly/instalacja-windows-vista-windows-7-z-pendrive-i-innych-pamieci-flash

Problem w tym ze oryginalnej płyty i obrazu z windows 7 nie ma a mój komputer nie obsługuje bootowania z pendrajva

Jak zrobić za pomocą tych plików z pendrajva BOOTOWALNĄ DVD?

Odp: Jak zrobić botoowalną płyte Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2009, 01:07:03 »
powiem ci na przykladzie nero, napewno masz zainstalowanego.

2x klik LP na obraz pliku ktory chcesz nagrac (w twoim przypadku- windowsa) --> otworzy ci sie okno z kompilacja (po lewej powinienes miec kompilacje "Obraz DVD") i wciskasz na dole "zapis".
to tyle, nic prostszego od wypalenia obrazu chyba nie ma ;X

















Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Jak zrobić botoowalną płyte Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpień 2009, 06:35:45 »
32 cz 64 bit?
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

maciej77

Odp: Jak zrobić botoowalną płyte Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sierpień 2009, 10:14:25 »
powiem ci na przykladzie nero, napewno masz zainstalowanego.

2x klik LP na obraz pliku ktory chcesz nagrac (w twoim przypadku- windowsa) --> otworzy ci sie okno z kompilacja (po lewej powinienes miec kompilacje "Obraz DVD") i wciskasz na dole "zapis".
to tyle, nic prostszego od wypalenia obrazu chyba nie ma ;X

Ale porada, on NIE ma oryginalnej płyty ani obrazu tylko pliki na pendrive !
Co do tematu spróbuj w UltraIso wpakować wszystkie pliki z pendrive + z menu wybierz "Bootowalna" i "Extract Boot Sector from Floppy/HDD Drive", wybierz literę pendrive i zapisz Boot Sector a następnie wczytaj go do obrazu.

Powodzenia

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Jak zrobić botoowalną płyte Windows 7
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Sierpień 2009, 10:46:23 »
Mogę podrzucić plik z bootsectorem dla UltraISO ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook