TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

myszka poza ekranem

myszka poza ekranem
« dnia: 09 Sierpień 2009, 20:42:45 »
mam taki problem może mały ale wkurza bo jak chce np wyłączyć gg i pojadę myszką na maxa w prawo to jest kawałek za ekranem i muszę cofać;p występuje to tylko z prawej strony
Q8200 4x2,33GHz/4GB DDR3/GTX 260 896MB DDR3/HDD: 500GB

Odp: myszka poza ekranem
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2009, 20:47:28 »
mam taki problem może mały ale wkurza bo jak chce np wyłączyć gg i pojadę myszką na maxa w prawo to jest kawałek za ekranem i muszę cofać;p występuje to tylko z prawej strony
To normalne zjawisko ;).Ja tez tak mam i napewno kazdy tak ma.

Odp: myszka poza ekranem
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpień 2009, 20:49:16 »
to niefajnie;/ a czemu tak jest?
Q8200 4x2,33GHz/4GB DDR3/GTX 260 896MB DDR3/HDD: 500GB

Odp: myszka poza ekranem
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sierpień 2009, 20:56:14 »
Tak biorac na logike to skoro kursor myszy jest pochylony w prawo a ze tak powiem jego punktem orientacyjnym jest czubek :D to dla precyzji czesc tego kursora musi znalezc sie poza ekranem po stronie prawej by objac najdalej wysuniety obszar ekranu po stronie prawej.Gdybys ustawil kursor w lewo np u leworecznych wtedy wyszedl by za ekran po lewej stronie.Jdealnym rozwiazaniem byloby gdyby przy zblizaniu w prawo strzalka kierowala by sie w lewo a przy zblizaniu w w lewo odwrotnie czyli do srodka ekranu. ;D ;D ;D

Odp: myszka poza ekranem
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Sierpień 2009, 21:36:32 »
Ale nie wyjeżdża za ekran.
Zawsze wystaje co najmniej o 1 piksel ;)
A przycisk zamykania okna gg nie dotyka prawej części ekranu.

Odp: myszka poza ekranem
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Sierpień 2009, 21:38:32 »
Ale nie wyjeżdża za ekran.
Zawsze wystaje co najmniej o 1 piksel ;)
A przycisk zamykania okna gg nie dotyka prawej części ekranu.
Zgadza sie @wiatrak co prawda to prawda :)