TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki do Windowsa 7

Sterowniki do Windowsa 7
« dnia: 06 Sierpień 2009, 13:16:50 »
Siema, mam problem. Mam Windowsa 7 x86 i nie działają mi sterowniki pod AGP. Mam kartę graficzną HD 3850. Instalowałem sterowniki dedykowane pod Windows Seven i Windows Vista. Aktualnie jak uruchomię Catalyst Control Center to wyskakuje mi okienko z komunikatem:
Nie można załadować pliku lub zestawu 'CLI.Implementation' lub jednej z jego zależności. Nie można odnaleźć określonego pliku.
i program się nie uruchamia. Po włączeniu jakiejś gry np. Crysisa wyskakuje mi błąd:
Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono d3dx10_34.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.
Pobieram teraz DirectX i jeżeli to nie pomoże to skończą mi się już pomysły na naprawę tego błędu.
Pozdrawiam, Wojak.

Offline matys1

  • ****
  • 275
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2009, 13:33:28 wysłana przez matys1 »

Odp: Sterowniki do Windowsa 7
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Sierpień 2009, 13:50:02 »
Próbowałem wszystkich sterowników - i nic. Ale dzięki DirectX-owi mogę odpalić gry lecz nadal nie mogę odpalić CCC.

Offline BL4CK

Odp: Sterowniki do Windowsa 7
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Sierpień 2009, 15:17:15 »
Zrób Reinstalacje CCC.

Odp: Sterowniki do Windowsa 7
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Sierpień 2009, 20:02:33 »
Również próbowałem lecz nic to nie dało :/ Jakie jeszcze mogą być inne pomysły ?

Odp: Sterowniki do Windowsa 7
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Sierpień 2009, 21:14:31 »
Już sobie poradziłem. Dla z innymi również się podzielę . A więc tak:
1.Zainstalujcie DirectX z Marca ( to nic że instalujecie ale w dxdiag pokazało mi że mam nadal wersję 11 )
2.Odinstalujcie Sterowniki ( u mnie wystarczyło odinstalować Catalyst Control Centre, nie wiem jak u was, no ale przecież jak chcecie mieć porządny system Win.7 to skorzystajcie chociaż z mojej porady ).
3.Zainstalujcie sterowniki do Visty ( a dokładniej te sterowniki żeby nie było ;) 9-7_agp-hotfix_vista32_dd_ccc Są to sterowniki pod 32bit system !)
4.Jeżeli możecie to możecie również zaktualizować lecz teraz jest to najnowsza wersja.
5. Pozdrawiam :)

Odp: Sterowniki do Windowsa 7
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Sierpień 2009, 17:00:41 »
Zobacz to update systemu, mi automatycznie pobrał sterowniki