TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

win 7 wykrywa niską wydajność

Offline run3

Odp: win 7 wykrywa niską wydajność
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Sierpień 2009, 22:54:39 »
Kolego .Żeby dokładnie zdiagnozować problem ,wrzuć scren z (narzedzia aministracyjne -podglad zdarzeń -dziennik systemu windows-aplikacja. Zapamietaj dokładnie godzinę  w której ci wyskakuje komunikat.Dzieki temu dokładnie będzie wiadomo co sie działo bo tak można bawić się w zgaduj- zgadulę .Daj scren z godziną komunikatu to się sprawdzi.

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: win 7 wykrywa niską wydajność
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Sierpień 2009, 00:07:54 »
No aero moze sie wylaczac przy dzialajacej w tle zminimalizowanej grze nawet jak bedziesz mial super grafe.To czy jest aero nie zalezy od tego jaka pamiec graficzna ma karta a od jej wydajnosci dla interfejsu w danym momencie w MB/s.Wiec taki komunikat czy chcesz wylaczyc aero moze sie pojawiac.Zalezy w jaka gre jeszcze grasz jak bardzo obciaza grafike.Zrob ocene klasyfikacje systemu przy dzialajacej zminimalizowanej grze i porownaj wynik kiedy gra nie dziala

robiłem i wyszło to samo, teraz jest włączone aero i nie mam takich problemów, o których wspomniałem, ale tutaj powracam do punktu wyjścia, czyli, że czasami win7 wykryje niską wydajność systemu..