TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Internet (Neostrada) ZXDSL 852 v2 (trzy diody) problem instalacyjny

Witam wszystkich czy komuś udało się może podłączyć neostrade pod w7 ? Bo mi ni bata nie chce, pisze że sterowniki nie są podpisane próbowałem z tymi od XP i z Visty, żadne nie działają co może być przyczyną tego ? Jak ktoś ma rozwiązanie prosze o podanie go.

I czy ze strony microsoft'u jest do pobrania jaka wersja RC ? Bo z tego co pisaliście w innych wątkach to RTM jest nielegalne, więc z niego skożystać nie chce.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień 2009, 13:02:33 wysłana przez Antixus »

Odp: Internet w W7 i pytanie dodatkowe
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2009, 08:51:22 »
Do pobrania ze strony MS jest build 7100 RC.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Internet w W7 i pytanie dodatkowe
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2009, 09:27:29 »
Neostradę można zainstalować na W7.

Odp: Internet w W7 i pytanie dodatkowe
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Sierpień 2009, 11:09:42 »
To porszę powiedź mi jak tego dokonałeś ? Bo ja jak idę według XP instrukcji to Win7 mówi mi iż są niepodpisane sterowniki i nie mogę się połączyć :(
Coś skopsałem przy instalacji W7 czy może sterowników .... Prawie wszystko działa oprócz neostrady ;/


Odp: Internet (Neostrada) w W7 i pytanie dodatkowe
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Sierpień 2009, 13:01:12 »
Przydało mi się wszystkie teamty co dałeś, mam ZXDSL 852 v2 (3 diody) i żaden sposób nie działa ponieważ to nie jest problem jaki mi wyskakuje ;/
A tu zrzut ekranu:
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień 2009, 16:38:09 wysłana przez Antixus »

Odp: Internet (Neostrada) ZXDSL 852 v2 (trzy diody) problem instalacyjny
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Sierpień 2009, 16:10:02 »
zainwestoj w router :) poprostu sterowniki do tego modemu nie wspieraja win 7