TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 - jedyny system na dysku

Windows 7 - jedyny system na dysku
« dnia: 02 Sierpień 2009, 13:23:01 »
Witam.
Dziś zacząłem pobierać Windows 7 RC. Zamierzem zrobić format wszystkich (dwóch) partycji i czy przez instalacje Windowsa 7 da sie zrobić format tak jak to było w Win XP ze prosi o wybranie partycji i daje mozliwosc jej sformatowania? Jesli nie to czy mozna pierw wsadzic plytke Windowsa XP, sformatować partycje, reset, wsadzic plytke Win7 i zainstalować to na zaupełnie czysty dysk? Chcę aby Win7 był jedynym OS na kompie.
Troche moze zagmatwałem ale licze ze zrozumiecie :)
Pozdrawiam
Whigger

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2009, 13:28:49 »
Instalacja przebiega podobnie jak w windows vista tu jest dokładny opis

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1378.0.html

Radze zainstalować wersje RTM ;)

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpień 2009, 13:36:24 »
Tzn nie daje mozliwosci formatowania? To czy da się to zrobić takim sposobem jak napisałem, tzn sformatować z płytki XPka, reset a potem załadować plyte Win7? I czy mozna legalnie pobrac tą wersję RTM i skąd bo na windows.com jest do pobrania tylko wersja RC, chyba ze slepy jestem xD

Offline BL4CK

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpień 2009, 14:55:26 »
Hi

przy instalacji klikasz na "Drive options (advanced)" pokazuje ci sie wtedy opcja formatowania i dzielenia na partycje...
Win7 RTM(ostateczna taka jaka będzie w sklepach) musisz sobie ją pobrać z jakiegoś warezu lub tym podobnym stron!Po pobraniu najlepiej jeszcze sprawdź Hashes tak żeby się upewnić czy nie ściągnąłeś jakiejś zmodyfikowanej wersji tu masz info http://blogs.technet.com/dmelanchthon/archive/2009/07/23/windows-7-rtm.aspx
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2009, 15:00:00 wysłana przez BL4CK »

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sierpień 2009, 16:58:37 »
Ok dzieki za odpowiedz. CO do wersji RTM to podziękuję, jesli chodzi o windows to nie chce piratować.

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Sierpień 2009, 17:44:05 »
Ok dzieki za odpowiedz. CO do wersji RTM to podziękuję, jesli chodzi o windows to nie chce piratować.

Tylko się potem nie zdziw jak będzisz miał jakieś problemy na RC  :D

Offline BL4CK

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Sierpień 2009, 18:07:44 »
Dokładnie sama wersja RTM z nie umiejętnie dobranymi sterownikami i oprogramowaniem przysparza problemów jednym słowem wysypuje się!

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Sierpień 2009, 18:50:56 »
Dokładnie sama wersja RTM z nie umiejętnie dobranymi sterownikami i oprogramowaniem przysparza problemów jednym słowem wysypuje się!

Co do tego to już inna sprawa i każda wersja się wtedy wysypie

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Sierpień 2009, 18:59:12 »
Ale przetestować zawsze mozna :P Pobawie sie na tym systemie troszq i zobacze jak to sie je :)

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Sierpień 2009, 21:01:56 »
Jeszcze 1 pytanie mam, skoro moja wersja RC jest angielska to sterowniki tez angielskie musze ściągać? I sterowników płyty głównej (P5N-e SLI) nie ma pod siódemke, więc zadziałają te pod Vistę?
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2009, 21:04:02 wysłana przez Whigger »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Sierpień 2009, 21:07:03 »
Możesz polskie :) Na Windows Update będziesz miał polski język.

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Sierpień 2009, 08:22:26 »
Ok juz wszystko jest. Z designu Windows 7 jest zajebisty, jeszcze pozostaje sprawdzić jak zatrybią gry :P

Offline run3

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Sierpień 2009, 16:22:49 »
Gry działają ,ale chyba ważniejsze od desingu jest stabilność tak mi się wydaje .

Odp: Windows 7 - jedyny system na dysku
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Sierpień 2009, 20:30:11 »
No tak dobrze Ci sie wydaje, jak narazie działa stabilnie :P