TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Instalacja gier (GTA IV, COD5...)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Instalacja gier (GTA IV, COD5...)
« Odpowiedź #90 dnia: 25 Styczeń 2009, 20:07:43 »
Cóż, czyli jestem imbecylem z padem, a Ty inteligentem bo gracz na klawiaturze :) Ok, niech i tak będzie, wyłączam się z dyskusji bo jest bezcelowa.

Coś w tym stylu :) a na serio po prostu drażni mnie upraszczanie gier...nawet dobrego RPG teraz znalesc nie można...

Albo po prostu lubie starocie :)

Próbował ktoś może instalować F.E.A.R'a? Nie tyle na W7 co na jakimkolwiek systemie 64bit? Przy próbie instalacji na W7 x64, kiedy  klikam w setup wyskakuje informacja, żeby sprawdzić czy wersja oprogramowania jest x64 czy x86.

Fear 2 demko działa ale gra jest beznadziejna...gorsza od 1...

Pierwszej czesci juz nie mam...
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2009, 20:11:26 wysłana przez gregor_y »

Odp: Instalacja gier (GTA IV, COD5...)
« Odpowiedź #91 dnia: 25 Styczeń 2009, 20:16:12 »
No ale jak będzie z moimi pytaniami?
1. Mam x64 z dx 11, czy odczuję jakąś różnicę pomiędzy XP?
2. Jeżeli zostanę przy dx 11 a  będę miał grę obsługująca dx 9 będzie ona chodziła wolniej jak to miało miejsce w Viście?
3. Jeżeli gra nie jest pod x64 to i tak bez problemu i bez utraty fps'ów odpalę ten tytuł?

Sorki za nobskie pytania, ale bardzo chciałbym wiedzieć.

Odp: Instalacja gier (GTA IV, COD5...)
« Odpowiedź #92 dnia: 25 Styczeń 2009, 21:48:39 »
No ale jak będzie z moimi pytaniami?
1. Mam x64 z dx 11, czy odczuję jakąś różnicę pomiędzy XP?
2. Jeżeli zostanę przy dx 11 a  będę miał grę obsługująca dx 9 będzie ona chodziła wolniej jak to miało miejsce w Viście?
3. Jeżeli gra nie jest pod x64 to i tak bez problemu i bez utraty fps'ów odpalę ten tytuł?

Sorki za nobskie pytania, ale bardzo chciałbym wiedzieć.

1. Gry na Windows 7 chodzą z taką samą płynnością jak na XP lub trochę większą.
2. Nie, gry chodzą szybciej niż na Viście, a dx11 jest kompatybilny wstecz, więc gry pod dx9 chodzą bez problemu.
3. W większości bez problemu powinieneś odpalić, jednak mogą wystąpić pewne wyjątki (szczególnie starsze gry), które będą niekompatybilne z windows'em 64bit.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Instalacja gier (GTA IV, COD5...)
« Odpowiedź #93 dnia: 26 Styczeń 2009, 10:25:00 »
2. Jeżeli zostanę przy dx 11 a  będę miał grę obsługująca dx 9 będzie ona chodziła wolniej jak to miało miejsce w Viście?
3. Jeżeli gra nie jest pod x64 to i tak bez problemu i bez utraty fps'ów odpalę ten tytuł?

2.Mała rada i tak pobierz dx9 najnowszy ze strony microsoft pare pliczków brakuje...
3.Jesli pykasz w starsze pozycje tak jak ja zostan na 32bitach...specem nie jestem ale ile jest gier w 100% wykorzystujace 64bitowy procek albo OS? czyli 64bit moze wiecej problemow sprawic niz korzysci na chwile obecna...

Odp: Instalacja gier (GTA IV, COD5...)
« Odpowiedź #94 dnia: 25 Czerwiec 2009, 00:16:48 »
Witam, mój problem:

Pracuję na Win 7 x64, próbowałem uruchamiać ze zgodnością z win xp i vistą i nic.. To nie jest jedyna gra z którą mam taki problem, proszę o pomoc.

Odp: Instalacja gier (GTA IV, COD5...)
« Odpowiedź #95 dnia: 26 Czerwiec 2009, 23:54:33 »
mam ten sam problem co kolega wyżej na Viscie 64 bit Far Cry 2 sie zainstalował a tutaj się nie chce także mam wersje 64 bit brałem różne tryby zgodności i za każdym razem nic sie nie dziaje, po wybraniu setup tak jakbym w ogóle się nie włączał nie wiem co jest  :-\