TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Język na ekranie logowania

Język na ekranie logowania
« dnia: 29 Lipiec 2009, 10:25:47 »
Witam
Mam windows 7 7100 RC, zainstalowane wszystkie aktualizacje i język polski (ten który wydał MS jako dodatkowa aktualizacja). No i wszystko fajnie, pięknie tyle że podczas włączania systemu, na ekrane logowania i podczas wyłaczania systemu mam język angielski ale- nie zawsze. Czasami się załapie jezyk polski, czasami angielski raz się zdazyło że pisało część po polsku a część po angielsku... W samym windowsie wszystko jest ok- 90% tekstów jest po polsku (te 10% to angielskie komunikaty w błędach, pomoc i kilka nie przetłumaczonych wyrazów) Niby to nie przeszkadza ale wygląda tak jakoś... dzwinie- niby mam po polsku a pisze po angielsku. I teraz pytanie- jak temu zaradzić?? :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipiec 2009, 11:53:24 »
Paczka z językiem polskim nie jest w 100% przetłumaczona, możesz zainstalować spolszczenie os Scooby`iego dostępne na Forum.

Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipiec 2009, 14:18:21 »
źle mnie zrozumiałeś- teksty typu "Trwa Wylogowywanie" "Zamykanie zystemu" "Witaj" itp one są przetłumaczone ale nie zawsze się wyświetlają. Raz pokazują się po polsku a raz po angielsku i nie wiem dlaczego tak jest.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Lipiec 2009, 14:22:50 »
Odpowiem tak: to jest RC. W wersji RTM tak nie ma.
[strona nie jest już dostępna]
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień 2023, 15:20:59 wysłana przez Mirahz »

Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Lipiec 2009, 15:01:21 »
eh tyle że póki co nie da się go chya aktywować i nie ma na niego aktualizacji?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Lipiec 2009, 19:35:56 »
A jakie ty chcesz mieć aktualizacje?

Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Lipiec 2009, 20:05:17 »
no chodzby wykryto ostatnio krtytyczna luke w IE8 i wczesniej było wiele innych aktualizacji. Zresztą ja wole miec legala- od zawsze miałem tylko i wyłącznie legalne windowsy i jest i z tym dobrze. A z problemem sobie poradziłem. wystarczy wejść w panel sterowania następnie wybrać zegar, język i region. Potem kliknąc na zmień język wyświetlania, przejść do zakładki administracyjne kliknąć na kopiuj ustawienia i zaznaczyć dwa okienka na dole i zrestartowac system. I wszystko działa- mam teraz polski na ekranie logowania itp. ;)

Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Lipiec 2009, 20:08:14 »
Kiedy pojawiła się aktualizacja tej luki? Poza tym jak parę miesięcy nie będziesz miał aktualizacji to system nie wybuchnie(ja miałem czysty XP SP2 bez nowych apdejtów do 2008).

Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Lipiec 2009, 20:10:08 »
aktualizacja wyszła dzisiaj rano i tak wiem ze nie wybuchnie ale wolę miec jednak system na bierząco w szczególności że jest to RC i błedy mogą być

Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Lipiec 2009, 20:22:11 »
Ale jak przesiądziesz się na RTM to już błędów nie będzie.

Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Lipiec 2009, 08:03:48 »
zawsze są jakieś błędy- nie ważne czy to beta czy RC czy RTM. Nie ma systemu niezawodnego- nawet xp ma już ponad 8 lat a mimo to ciągle są wypuszczane jakieś aktualizacje, poprawki itp

Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Lipiec 2009, 12:01:46 »
No wiem przecież, że błędy są zawsze. Chodzi mi o to, że narazie żadnych aktualizacji nie będzie, dopiero będą wychodzić min. w listopadzie. A poza tym sam sobie zaprzeczasz. Napisałeś, że błędy w RC mogą być, czyli można przez to zrozumieć, że w RTM nie będzie.
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2009, 12:04:33 wysłana przez GENERiC »

Odp: Język na ekranie logowania
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Lipiec 2009, 00:13:08 »
Spróbuj odinstalować angielski :D