TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 + Partition Magic = PADŁ...

Windows 7 + Partition Magic = PADŁ...
« dnia: 28 Lipiec 2009, 10:42:54 »
Jak w temacie... Bluescreen, restart i więcej się nie podniósł.
Włącza się System Recovery Options. Tam niestety jednak żadna operacja nie kończy się powodzeniem. Cała moja nadzieja w przycisku "Load Drivers". I tutaj moje pytanie: jakie sterowniki mam załadowac? Niemożebnie nie chce mi się robic reinstalki systemu... Pomożecie?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 + Partition Magic = PADŁ...
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec 2009, 10:50:55 »
Partition Magic nie jest kompatybilny z Win7 i Vistą!

Paragon Partition Manager powinien działać.

Odp: Windows 7 + Partition Magic = PADŁ...
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipiec 2009, 10:53:20 »
Michau, teraz już wiem. :P Tylko mądry jestem po szkodzie, bo system już nie działa... Chodzi mi teraz o to jak go podnieśc...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 + Partition Magic = PADŁ...
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipiec 2009, 10:59:36 »
Chyba będzie lepiej jak go jednak przeinstalujesz bo nie ma gwarancji że system nie złapał jakiś błędów.

Odp: Windows 7 + Partition Magic = PADŁ...
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lipiec 2009, 11:04:20 »
W takim razie trochę zejdę z tematu... System ściągałem na komputer, który padł - na laptopa. Jest nagrany na płytkę, ale w wersji nie bootowalnej (instalowałem z poziomu visty). W jaki sposób mogę stworzyc bootable posiadając tylko nie bootowalną płytkę?