TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

[Instalacja] Microsoft Windows 7 PDC Build 6956

Odp: [Instalacja] Microsoft Windows 7 PDC Build 6956
« Odpowiedź #105 dnia: 28 Grudzień 2008, 18:12:53 »
Dziwne, ja zawsze sobie z taką opresją radziłem z bootowalnej płyty zainstalowanego systemu, tam odnajdywałem konsolę ratunkową i zawsze wystarczał CHKDSK /R, który naprawiał problem.

Ale skoro w praktyce nie możesz uruchomić płyty z systemem, to jesteś w kropce.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Instalacja] Microsoft Windows 7 PDC Build 6956
« Odpowiedź #106 dnia: 28 Grudzień 2008, 18:36:47 »
Płyta nie startuje? Może restart BIOSa?

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: [Instalacja] Microsoft Windows 7 PDC Build 6956
« Odpowiedź #107 dnia: 28 Grudzień 2008, 18:44:47 »
Płyta startuje ale w XP dochodzi do momentu po wczytaniu plików, gdzie powinno się wybrać partycję do zainstalowania a w 7 szary pasek na początku dochodzi do końca i też koniec. Ale postęp jest. Udało się zainstalować Ubuntu z LiveCD, tak, że chwilę posiedzę na tym systemie i ściągnę b. 7000.

A mam pytanko jeszcze. Czy po nowej instalacji Windowsa da się tak zrobić, że nie trzeba instalować od nowa wszystkich programów? Niby Backup od tego chyba jest ale jakie polecacie do tego programy? Bo to bez sensu za każdym razem po wyjściu nowego buildu robić wszystko od podstaw.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Instalacja] Microsoft Windows 7 PDC Build 6956
« Odpowiedź #108 dnia: 28 Grudzień 2008, 18:54:20 »
Ja zawsze wszystko instaluję od nowa. Chyba istnieją jakieś programy do robienia kopii ale czy samych zainstalowanych programów to nie jestem pewien czy coś takiego istnieje.

Lepiej instalować wszystko od nowa.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Instalacja] Microsoft Windows 7 PDC Build 6956
« Odpowiedź #109 dnia: 28 Grudzień 2008, 19:54:21 »
A mam pytanko jeszcze. Czy po nowej instalacji Windowsa da się tak zrobić, że nie trzeba instalować od nowa wszystkich programów? Niby Backup od tego chyba jest ale jakie polecacie do tego programy? Bo to bez sensu za każdym razem po wyjściu nowego buildu robić wszystko od podstaw.

Taki urok wczesnych wersi, nikt ci nie gwarantuje, że wogóle coś będzie działało. ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2008, 19:56:03 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Instalacja] Microsoft Windows 7 PDC Build 6956
« Odpowiedź #110 dnia: 28 Grudzień 2008, 19:55:37 »
Niektóre programy działają bez ponownej instalacji a niektóre wymagają ponownej instalacji taki ich urok.