TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #135 dnia: 21 Lipiec 2009, 19:14:59 »
Czy działa opcja "Zainstaluj lub odinstaluj języki wyświetlania"?
Nie działa, WU też.
Fucktycznie instalowanie/odinstalowywanie języków wyświetlania nie działa, ale Windows Update działa. Przynajmniej u mnie na
U mnie też jest pokazane, że niby działa, ale za każdym razem gdy instalowałem W7 miałem w WU 4 aktualizacja do sterowników lapka (grafa, dźwięk, touchpad i coś tam jeszcze). Po integracji ISO z PL już nie ma możliwości pociągnięcia tych aktualizacji.
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #136 dnia: 21 Lipiec 2009, 19:35:33 »
ktoś mi powie jakie pliki modyfikować i wjaki sposób aby był wybór wersji?

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #137 dnia: 21 Lipiec 2009, 19:41:37 »
Czy działa opcja "Zainstaluj lub odinstaluj języki wyświetlania"?
Nie działa, WU też.
Fucktycznie instalowanie/odinstalowywanie języków wyświetlania nie działa, ale Windows Update działa. Przynajmniej u mnie na
U mnie też jest pokazane, że niby działa, ale za każdym razem gdy instalowałem W7 miałem w WU 4 aktualizacja do sterowników lapka (grafa, dźwięk, touchpad i coś tam jeszcze). Po integracji ISO z PL już nie ma możliwości pociągnięcia tych aktualizacji.
Hmmm. A w 7600 ale bez modyfikacji  te sterowniki na Windows Update są? Dla mnie szczerze mówiąc to akurat brak możliwości pobrania sterowników z WU to żadna strata. Windows Update jest ostatnim miejscem, w którym szukałbym sterowników a tym bardziej je instalował. Tak czy inaczej raczej nic w tej sprawie nie zmienimy. Trzeba się z tym pogodzić lub zainstalować wersję angielską. Przynajmniej ja mam świadomość tego że zintegrowanie na siłę LIP-a z buildu 7264 z systemem w wersji 7600 ma pewnie efekty uboczne. Gdyby takowych nie było to pewnie dałoby się je zamiennie instalować przez "Zainstaluj/odinstaluj języki".

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #138 dnia: 21 Lipiec 2009, 19:54:05 »
Ale sCooBy stosuje tylko swoje spolszczenie i nie modyfikowany system :)
A zapomniałeś o tym że w gazecie pisali iż sCooBy jest hakerem? ;)
Ale różnica między hakerem a crackerem jest jak między ślusarzem a włamywaczem. ;)

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #139 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:00:27 »
Czy działa opcja "Zainstaluj lub odinstaluj języki wyświetlania"?
Nie działa, WU też.
Fucktycznie instalowanie/odinstalowywanie języków wyświetlania nie działa, ale Windows Update działa. Przynajmniej u mnie na
U mnie też jest pokazane, że niby działa, ale za każdym razem gdy instalowałem W7 miałem w WU 4 aktualizacja do sterowników lapka (grafa, dźwięk, touchpad i coś tam jeszcze). Po integracji ISO z PL już nie ma możliwości pociągnięcia tych aktualizacji.
Hmmm. A w 7600 ale bez modyfikacji  te sterowniki na Windows Update są? Dla mnie szczerze mówiąc to akurat brak możliwości pobrania sterowników z WU to żadna strata. Windows Update jest ostatnim miejscem, w którym szukałbym sterowników a tym bardziej je instalował. Tak czy inaczej raczej nic w tej sprawie nie zmienimy. Trzeba się z tym pogodzić lub zainstalować wersję angielską. Przynajmniej ja mam świadomość tego że zintegrowanie na siłę LIP-a z buildu 7264 z systemem w wersji 7600 ma pewnie efekty uboczne. Gdyby takowych nie było to pewnie dałoby się je zamiennie instalować przez "Zainstaluj/odinstaluj języki".
Tak, bez modyfikacji 7600 były te stery w WU, po modyfikacji już nie było :) No ale tak jak mówisz, żadna to strata, i tak jedyne sterowniki, jakie instaluje, to od czytnika linii papilarnych, cala reszta działa wyśmienicie :)
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]

Offline lysyn

  • ***
  • 173
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #140 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:03:18 »
Niestety. Chwaliłem wersje x64PL  KilKra ale po testach niestety uwazam ja za zwalona.
Nie dziala Windows update. Nie działa instalacja sterownikow z windows update ktore instaluja sia jako nowy sprzet  w pasku kolo zegara nap. drukarka ktora posiadam.
Na wersji KilKra x64 pl 7600 nie dziala to wogole. Drukarkki nie wykrywa. Zapodalem teraz wersje eng i wszystko dziala ok.

Niestety wersja KilKra 7600 x64 pl - do poprawienia.
« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec 2009, 20:08:09 wysłana przez lysyn »

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #141 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:23:18 »
najlepiej by bylo jakbys KilKr poproistu przerobil lipa dzialajcego na 7600 i wtedy by sie tylko spolszczalo...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #142 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:24:11 »
najlepiej by bylo jakbys KilKrk poproistu przerobil lipa dzialajcego na 7600 i wtedy by sie tylko spolszczalo...

Jak nie wycieknie, to inny niż podpisany cyfrowo nie będzie działał.

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #143 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:26:29 »
najlepiej by bylo jakbys KilKrk poproistu przerobil lipa dzialajcego na 7600 i wtedy by sie tylko spolszczalo...

Jak nie wycieknie, to inny niż podpisany cyfrowo nie będzie działał.
no jak to?jak sie da zintegrowac to i chyba wydzielic osobnego lipa tez mozna? jesi nie to mnie poprawcie.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #144 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:28:51 »
LIP jest podpisany cyfrowo i tylko takie da się zainstalować.

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #145 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:32:21 »
Hmmm. A w 7600 ale bez modyfikacji  te sterowniki na Windows Update są? Dla mnie szczerze mówiąc to akurat brak możliwości pobrania sterowników z WU to żadna strata. Windows Update jest ostatnim miejscem, w którym szukałbym sterowników a tym bardziej je instalował. Tak czy inaczej raczej nic w tej sprawie nie zmienimy. Trzeba się z tym pogodzić lub zainstalować wersję angielską. Przynajmniej ja mam świadomość tego że zintegrowanie na siłę LIP-a z buildu 7264 z systemem w wersji 7600 ma pewnie efekty uboczne. Gdyby takowych nie było to pewnie dałoby się je zamiennie instalować przez "Zainstaluj/odinstaluj języki".

Gorzej, jeśli producent w ogóle nie publikuje nowych sterowników do danego urządzenia dla nowszego systemu, a można wykorzystać tylko i wyłącznie Windowsowe.
Miałem tak z drukarką HP 710C - ostatnie sterowniki do niej zostały opublikowane przez HP w wersji dla Windows XP (nie ma wersji dla Visty, ani dla Windows 7).
Rozwiązaniem problemu jest http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/ (w polu "Wyszukaj" należy podać nazwę urządzenia).
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline lysyn

  • ***
  • 173
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #146 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:33:48 »
Dawalem linka do forum mdl - bylo napisane jak przerobic lipa z 7264 na 7600.
Ale niestety ntrzeba do tego specjaliste.

sCooBy^ by pewni umial to zrobic.

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #147 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:36:14 »
Niestety. Chwaliłem wersje x64PL  KilKra ale po testach niestety uwazam ja za zwalona.
Nie dziala Windows update. Nie działa instalacja sterownikow z windows update ktore instaluja sia jako nowy sprzet  w pasku kolo zegara nap. drukarka ktora posiadam.
Na wersji KilKra x64 pl 7600 nie dziala to wogole. Drukarkki nie wykrywa. Zapodalem teraz wersje eng i wszystko dziala ok.
Niestety wersja KilKra 7600 x64 pl - do poprawienia.

Ja polecam wszystkim osobom, które korzystały z ISO stworzonych w wyniku integracji wersji angielskiej (dowolnego buildu) z odpowiednim Language Packiem - czy opcja zapełnienia listy drukarek nowymi urządzeniami z Windows Update w ogóle działa.
Podejrzewam, że opisywany problem nie jest w ogóle winą KilKra i że niejedna osoba spotka się z takim problemem w innych buildach ...
Mówię oczywiście o wersjach zintegrowanych - sprawa nie dotyczy samodzielnego wgrywania pakietu językowego ...
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline lysyn

  • ***
  • 173
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #148 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:39:29 »
Na wersji 7624 PL wszystko dzialalo - drukarki tez.

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #149 dnia: 21 Lipiec 2009, 20:42:26 »
Niestety. Chwaliłem wersje x64PL  KilKra ale po testach niestety uwazam ja za zwalona.
Nie dziala Windows update. Nie działa instalacja sterownikow z windows update ktore instaluja sia jako nowy sprzet  w pasku kolo zegara nap. drukarka ktora posiadam.
Na wersji KilKra x64 pl 7600 nie dziala to wogole. Drukarkki nie wykrywa. Zapodalem teraz wersje eng i wszystko dziala ok.
Niestety wersja KilKra 7600 x64 pl - do poprawienia.

Ja polecam wszystkim osobom, które korzystały z ISO stworzonych w wyniku integracji wersji angielskiej (dowolnego buildu) z odpowiednim Language Packiem - czy opcja zapełnienia listy drukarek nowymi urządzeniami z Windows Update w ogóle działa.
Podejrzewam, że opisywany problem nie jest w ogóle winą KilKra i że niejedna osoba spotka się z takim problemem w innych buildach ...
Mówię oczywiście o wersjach zintegrowanych - sprawa nie dotyczy samodzielnego wgrywania pakietu językowego ...
Zgadza się, to nie wina KilKra. Sam też integrowałem ISO x64 RTM z lipem 7264 i ten problem także występuje.
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]