TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak internetu w XP mode

Odp: Brak internetu w XP mode
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Lipiec 2009, 23:02:26 »
[obrazek nie jest już dostępny]

Raczej to z tym, po instalacji XP mode, powinna ci się pojawić wirtualna karta sieciowa (zakryłeś na screenie to nie jestem pewny, ale raczej to). XP mode, to tak naprawde emulowany komputer z zainstalowanym XP, szczerze mówiąc liczyłem na coś więcej.

PS. Neta masz na tym Realteku ?

Wiatrak: Nie tędy droga, chyba, że się myle, ale mi zawsze tak na wirtualach działało
« Ostatnia zmiana: 24 Kwiecień 2023, 17:07:50 wysłana przez Mirahz »

Odp: Brak internetu w XP mode
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Lipiec 2009, 23:22:33 »
chodzi Ci o loopbacka? to sie nie pojawilo :p bylo mi kiedys do czegos potrzebne(do czego to juz raczej malo wazne:P) ew. powiedz jak to skonfigurowac
tak mam normalnie neta, kablowka ;P

Odp: Brak internetu w XP mode
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lipiec 2009, 23:44:41 »
VirtualPC czy inny program do wirtualizacji powinien udostępniać wirtualny interfejs sieciowy.
Na pewno w opcjach trzeba go gdzieś włączyć.

Odp: Brak internetu w XP mode
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Lipiec 2009, 04:56:19 »
i znowu sie zaczynaja domysly... gdzie??

Odp: Brak internetu w XP mode
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lipiec 2009, 17:29:02 »
Człowiek, nikt ci wszystkiego odkładnie nie powie, ciężko trochę poszukać w ustawieniach :?:

Odp: Brak internetu w XP mode
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Lipiec 2009, 01:34:46 »
na pewno nie tylko ja mam vpc.. wiec raczej ktos by mogl sie wypowiedziec co zrobil zeby dzialalo ;x