TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z AoE II

Problem z AoE II
« dnia: 26 Czerwiec 2009, 20:39:59 »
Mam problem z Age of Empires II, otóż gdy biorę tworzenie scenariusza lub quick game'a, trawa jest z zielonymi pikselami i czerwonymi ale gdy zagram w kampanię wszystko jest normalne. ??? Ustawianie kompatybilności z XP i 98 nic nie daje, instalowanie z płyty DirectX 6 też nic nie dało. Wiem że dla kogoś to nie jest problem, ale mnie to trochę denerwuje, a chciałbym zagrać w pełni działającą grę. Ciekawe czy wysłanie maila z problemem do Microsoftu by coś pomogło, w końcu tak się starają żeby Win 7 był zgodny ze wszystkimi programami i grami. :)

Edit: Wreszcie mi się udało pokonać to! Znalazłem nieoficjalnego patcha do gry, co poprawia AoE i ten błąd!
Oto patch: http://aok.heavengames.com/blacksmith/showfile.php?fileid=9636#
Przed wypakowaniem zróbcie kopie tych folderów i plików!
- History
- Data
- language.dll
- language_x1.dll

Patch zmienia język gry na angielski ale to nie problem, przecież tą grę to można nawet po ciemku zagrać jak ktoś zna tę grę na wylot. :D Poradę można przykleić w dziale Gry, przynajmniej nie będzie tematów z pytaniem czego jest nie taka grafika jaka powinna być. :)
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2009, 00:08:37 wysłana przez speakn3t »

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Problem z AoE II
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2009, 00:00:00 »
mam to samo, ale z tą różnicą, że wszędzie mam te piksele, niezależnie czy to quick game czy kampania. CZasem wraca do normalności po minimalizacji do pulpitu u przywróceniu z powrotem ;)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX