TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Tweak Sunrise dla Windows Seven

Offline Grechu

  • ***
  • 153
Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #525 dnia: 03 Sierpień 2010, 18:49:36 »
Oryginalnie w W7 we właściwościach paska zadań mamy 3 możliwości:
-Zawsze scalaj, ukrywaj etykiety
-Scalaj gdy pasek jest pełny
-Nigdy nie scalaj

Mi brakuje 4 - Nigdy nie scalaj, ukrywaj etykiety. Takie rozwiązanie oferuje 7 Taskbar Tweaker ale to dodatkowy uruchomiony program. Może Tweak Sunrise mógłby to włączać na stałe?

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #526 dnia: 07 Sierpień 2010, 16:57:46 »
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Trochę bez sensu twój pomysł.

Przecież można mieć małe lub duże ikonki (już w XP nawet), można wybrać czy z etykietami czy bez, a można zrobić tak, ze etykiety znikają gdy pasek się zapełni

Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #527 dnia: 07 Sierpień 2010, 17:32:07 »
Witam
Po przetestowaniu programu i ustawieniu go "pod siebie" wg mojego uznania, niestety pojawił się nagle problem, wspomnę że nie wiem po jakiej opcji mi się to stało co zaznaczyłem, że na taki błąd wpłynęło wiem jedno próbowałem masę rzeczy by to przywrócić jedynie udało mi się w ostateczności przywracaniem systemu przed przywróceniem zrobiłem jeden screen co dzieje mi się i na jeszcze jednym PC (laptop) z użyciem tego programu.

Niżej miniaturka (dobija mnie to) jest to na każdej ikonie jaką sobie stworzę jako skrót, denerwująca sprawa :


Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #528 dnia: 08 Sierpień 2010, 01:08:44 »
witam.
niestety mi zadna z wersji sunrise nie dziala.
wyskakuje info: sunrise seven has stopped working.

system: win 7 home premium legal eng.
da rady cos z tym zrobic?

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #529 dnia: 08 Sierpień 2010, 09:58:14 »
Przyda się możliwość włączenia zmiany nazwy kosza, oraz skrótu do folderu użytkownika, który ma taką nazwę jak stworzony użytkownik.

Nie chcę korzystać z bibliotek a chcę by tamten folder nazywał się Dokumenty.

Przyda się też:

Zabij procesy bez odpowiedzi
Skróć czas oczekiwania na werdykt bez odpowiedzi (możesz to jakoś inaczej nazwać)
Przejmij prawa Administratora na stałe
Włącz podgląd miniaturek dla niestandardowych formatów
Włącz/wyłącz podgląd miniaturek (obrazów, tapet, filmów)
Włącz odtwarzanie się miniaturek filmów po najechaniu kursorem

Stwórz własną grupę domową (jeśli 7 wykryje już utworzoną grupę w sieci, można tylko spróbować się do niej podłączyć, ale nie można utworzyć własnej)

Usuń profil publiczny
Umożliwiaj usunięcie konta Gość
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2010, 15:28:01 wysłana przez Punisher »

Offline Grechu

  • ***
  • 153
Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #530 dnia: 08 Sierpień 2010, 15:58:17 »
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Trochę bez sensu twój pomysł.

Przecież można mieć małe lub duże ikonki (już w XP nawet), można wybrać czy z etykietami czy bez, a można zrobić tak, ze etykiety znikają gdy pasek się zapełni


W W7 mam to co na pierwszym pasku, po zastosowaniu 7TT to co na drugim (Dwa FF są jako osobne ikonki a nie zgrupowane). I właśnie o taką opcję w TS mi chodziło.

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #531 dnia: 09 Sierpień 2010, 19:38:51 »
bardziej pasuje to pod opcję "nie grupuj podobnych przycisków)

Offline Boss

Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #532 dnia: 10 Sierpień 2010, 08:09:50 »
Jestem za, pod nazwą Nigdy nie scalaj, ukrywaj etykiety :)
"Przyda się możliwość włączenia zmiany nazwy kosza"
PPM na Kosz/Zmień nazwe  ;D
"Włącz/wyłącz podgląd miniaturek (obrazów, tapet, filmów)"
To już jest, w szybkim dostosowaniu.
"Skróć czas oczekiwania na werdykt bez odpowiedzi (możesz to jakoś inaczej nazwać)", "Zabij procesy bez odpowiedzi", "Skróć czas oczekiwania na werdykt bez odpowiedzi (możesz to jakoś inaczej nazwać)"
Podobne rzeczy są w opcjach Wydajność

Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #533 dnia: 10 Sierpień 2010, 19:19:16 »
sCooBy^ możesz dodać do TS personalizacje folderu gry? Tutaj znajdziesz przydatne materiały ;)

http://www.sevenforums.com/tutorials/25787-games-explorer-folder-add-games.html

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #534 dnia: 10 Sierpień 2010, 19:48:26 »
Nie można zmienić nazwy kosza domyślnie (trzeba zastosować pewną sztuczkę z rejestrem)

Podobne to nie to samo

A nazwa nigdy nie scalaj ukrywaj etykiety jest bez sensu dlatego że opcja nigdy nie scalaj powoduje tylko, odkrycie się etykiet a podobne przyciski i tak są grupowane

więc pasuje bardziej opcja, "Nie grupuj podobnych przycisków oraz ukrywaj etykiety"
oraz kolejna opcja

"nie grupuj podobnych przycisków"

Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #535 dnia: 10 Sierpień 2010, 21:41:26 »
Właśnie się dowiedziałem że manipulowanie w folderze Gry jest wyłączone w windows 7 przez Microsoft :-\

Offline Boss

Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #536 dnia: 11 Sierpień 2010, 07:37:50 »
"Nie można zmienić nazwy kosza domyślnie (trzeba zastosować pewną sztuczkę z rejestrem)"
yyy.. http://img192.imageshack.us/img192/2057/koszia.jpg

Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #537 dnia: 21 Sierpień 2010, 10:18:24 »
a ja mam pytanie czy np w następnej wersji można dodać opcję robienia kopii zapasowej wprowadzonych zmian w programie sunrise? tak żeby np po formacie dysku nie ustawiać w programie wszystkiego od nowa tylko wczytać sobie ustawienia.
Windows MX RGB......Windows 7HP x64

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #538 dnia: 31 Sierpień 2010, 14:17:57 »
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Przyspiesz_dzialanie_Aero_Peek-2691/strona/8377.html  przyda się opcja przyspieszająca Aero Peek.

P.S. Jaki jest skrót klawiszowy do tej funkcji ??

Offline Blady

  • ***
  • 120
Odp: Tweak Sunrise dla Windows Seven
« Odpowiedź #539 dnia: 04 Wrzesień 2010, 08:35:55 »
Pewnie fałszywy alarm http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=daeefb0bae3666c69d99e24416ac6f97b9a07d141b54b434b3cf00bac70894a4-1281526248





skanowałem tylko instalator Sunrise Seven, poziom ochrony ustawiony na niestandardowy (max + zaznaczone wszystkie dodatkowe opcje) z aktualnymi bazami
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2010, 08:38:22 wysłana przez Punisher »