TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystaj±c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl±darki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporz±dzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityk± prywatno¶ci oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

nieprawidłowe przygaszanie ekranu i tryb u¶pienia.

Offline rynio

  • ***
  • 176
nieprawidłowe przygaszanie ekranu i tryb u¶pienia.
« dnia: 23 Czerwiec 2009, 09:09:39 »
W ogóle nie może mi zgasn±ć ekran, ga¶nie na sekundę i znów się pojawia obraz, mimo, że jestem oddalony od laptopa.

 Zauważyłem też, że raz jak przeł±czyłem w tryb u¶pienia(zamn±łem klapę laptopa- to chyba tryb u¶pienia,a może hibernacja) i nie dało się uruchomić, ekran był zgaszony i tak jakby się cały system zwiesił.

Odp: nieprawidłowe przygaszanie ekranu i tryb u¶pienia.
« OdpowiedĽ #1 dnia: 23 Czerwiec 2009, 09:42:35 »
Na bardzo krótko zatrzasn±łe¶ t± klapę :?: Bo jak krótko, to mogłe¶ otworzyć, zanim zd±rzył się u¶pić. Domy¶lnie jest chyba stan wstrzymania, chociaż ja mam zmienione, że nic się nie dzieje. Poustawiaj sobie w Power Options (ustawienia zasilania). A że odrazu się zapala jak ga¶nie to nie wiem, może miałe¶ podł±czon± myszkę, która się rusza, albo jaki¶ dziwny program wł±czony. Mi się normalnie wszystko ga¶nie. Zobacz, czy nie masz jaki¶ urz±dzeń niezainstalowanych w Managerze urz±dzeń.

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: nieprawidłowe przygaszanie ekranu i tryb u¶pienia.
« OdpowiedĽ #2 dnia: 23 Czerwiec 2009, 14:09:28 »
hm możliwe ,że miałem podł±czonego ipoda, ale z tamtym zawieszeniem komputera to chyba co¶ nie tak z tym windowsem 7..