TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nowy Paint z 7 w XP - da się?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Nowy Paint z 7 w XP - da się?
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:20:26 »
Oprócz nazwy i kilku narzędzi zawartych to one są tak podobne do siebie jak notatnik i wordpad...

Czlowieku, jest tak samo prymitywny jak Paint, no moze troche bardziej rozwiniety.

No może GIMP, albo PS to nigdy nie był\nie jest\nie będzie. Ale on nie jest tylko trochę bardziej rozwinięty niż Paint.... No chyba, że nie używałaś nigdy pdn, to wtedy odpuszcze ci grzechy zagubiona duszyczko posród programów.... :D
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2009, 19:25:44 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Nowy Paint z 7 w XP - da się?
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:24:58 »
No chyba, że nie używałaś nigdy pdn, to wtedy odpuszcze ci grzechy zagubiona duszyczko posród programów.... :D
Nie używałam, ale już się nie mądrzyj >:(

Offline Croc

Odp: Nowy Paint z 7 w XP - da się?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:59:09 »
Do podstawowych operacji też polecam Irfan View. Gimpa nie cierpię, ma jakiś taki durny interfejs, widać że jest open-source zawierając z otwartości wszystko to co złe. Jeden bajzel, bałagan i burdel. Ja używam Irfana do większości operacji, a do cropowania windowsowego Painta. Generalnie Irfan View to genialna, ultralekka aplikacja.

Odp: Nowy Paint z 7 w XP - da się?
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Czerwiec 2009, 21:23:49 »
To samo nie, ale podobny do MS Paint, bo Corel to to nie jest ;D

Zacznijmy od tego ze Paint to bitmapa, a paint.net to rastr. No i Paint.Net ma bardziej do PS i Gimpa niż do Painta.

Odp: Nowy Paint z 7 w XP - da się?
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Czerwiec 2009, 09:38:01 »
Podsumowując - jak widzę nowy paint w XP "niet".

Odp: Nowy Paint z 7 w XP - da się?
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Czerwiec 2009, 13:42:52 »
Dokładnie.