TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czym różni się build 7100 od nowszych?

Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Czerwiec 2009, 22:16:26 »
Aha, ten build leży na komputerze brata od 20 maja i nie ma żadnych problemów, gdzie Twoje fakty? No ale nie róbmy OT :)

Ja pomiędzy 7100 / 7127 / 7137 / 7201 nie widzę wielkich różnic prócz marginalnych poprawek lub dodatkowych problemów na moim sprzęcie :)
U mnie na przykład w 7201 nie działają poprawnie sterowniki do ASUS Xonar DX, ale jak wyczytałem sam nie jestem.

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Czerwiec 2009, 23:02:51 »
Aha, ten build leży na komputerze brata od 20 maja i nie ma żadnych problemów, gdzie Twoje fakty? No ale nie róbmy OT :)

Ja pomiędzy 7100 / 7127 / 7137 / 7201 nie widzę wielkich różnic prócz marginalnych poprawek lub dodatkowych problemów na moim sprzęcie :)
U mnie na przykład w 7201 nie działają poprawnie sterowniki do ASUS Xonar DX, ale jak wyczytałem sam nie jestem.

No wiele osób tutaj właśnie też miało ten sam problem :P Oczywiście ja nie jestem tym nieszczęśnikiem...

Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Czerwiec 2009, 01:22:04 »
Jaki informatyk taki system :-)
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Czerwiec 2009, 10:25:32 »
Ja też pomiędzy 7100 / 7127 / 7137 różnic dużych nie widzę.
Ale mi się nie "muliły" i nie miałem z nimi żadnego większego problemu

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Czerwiec 2009, 15:30:19 »
Mniej zaawansowany użytkownik nie zauważy róznic pomiędzy wersjami beta/rc 7100/7127/7137/7201. Teraz programiści microsoftu starają się maksymalnie dopieścić swój produkt do czasu premiery. Jak im się to uda?? Nie wiadomo. Dowiemy się po wydaniu windows 7. Lecz od wersji m3 doskonale im idzie.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Czerwiec 2009, 15:46:56 »
Mniej zaawansowany użytkownik nie zauważy róznic pomiędzy wersjami beta/rc 7100/7127/7137/7201.
A ten bardziej bardziej zaawansowany uzytkownik, jakie zauwazy roznice?

Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Czerwiec 2009, 15:56:53 »
Dokładnie. Dzięki Madzia. I dlatego napisałem że dużych różnic nie ma. Małe są.. Jakieś szczegóły popoprawiali. I lekko przyspieszyły. Mi mniej ramu 7137 zajmuje

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Czerwiec 2009, 15:59:45 »
Dobra, ja chce sie dowiedziec, jakie roznice zauwazy bardziej zaawansowany uzytkownik. Konkrety prosze. Moze kolega administrator1111 jest bardziej zaawansowany, skoro o tym wspomnial?

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Czerwiec 2009, 16:03:22 »
też nie zauważy. Ale użyłem takiego sformułowania do użytkowników, którzy mają zdanie "nieważne jaki mam system ale ważne że działa". Zaawansowani będą mieli oczy szeroko otwarte aby zauważyć błędy(jeśli znajdą). Teraz już seven jest w stadium tak zaawansowanym, że nie widzę większego sensu pobierać i podniecać sie że pobrałem nowy build. Aktualnie używam na laptopie sevena rc1. Jak microsoft wyda rc2 bedę sie wachał nad pobraniem(chyba że windows 7 przyspieszy jakimś cudem, bo stabilności mu nie brakuje). Ale jak seven ujży światło dzienne w sklepach to kupię go.(to będzie mój pierwszy system kupiony w sklepie, a nie na bazarze) Bo z pewnością będzie wart swej ceny.

Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Czerwiec 2009, 16:07:59 »
Po tym jak napisałem że "dużych różnic nie widzę", a ty "Mniej zaawansowany użytkownik nie zauważy", zrozumiałem że te stwierdzenie do mnie było. Mam nadzieje że ogólnie powiedziałeś. A to jak myślisz o mniej zaawansowanych i zaawansowanych tak samo, to czemu mówisz wcześniej inaczej. Sorry ale każdy może inaczej odebrać woje "sformułowania"...
Pozdrawiam

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Czerwiec 2009, 16:14:15 »
Zaawansowani będą mieli oczy szeroko otwarte aby zauważyć błędy(jeśli znajdą).
To chyba Testerzy z Microshitu. Chociaz wydaje mi sie, ze to sa tacy sami ludzie jak my, w sensie testowania oczywiscie, ale moge sie mylic ;D

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Czerwiec 2009, 16:19:54 »
Jaki informatyk taki system :-)
Nie obrażaj. Jedna  z zasad Netykiety. Nie chciałbyś się spotkać z moim gniewem - apokalipsa dopiero za 3 lata. :P

Faktem jest, że po tygodniu używania kochana siódemka zaczęła ścinać jak (...). Jeżeli ktokolwiek wie z jakiego powodu to proszę o kontakt :D
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Czerwiec 2009, 16:20:04 »
Po tym jak napisałem że "dużych różnic nie widzę", a ty "Mniej zaawansowany użytkownik nie zauważy", zrozumiałem że te stwierdzenie do mnie było. Mam nadzieje że ogólnie powiedziałeś. A to jak myślisz o mniej zaawansowanych i zaawansowanych tak samo, to czemu mówisz wcześniej inaczej. Sorry ale każdy może inaczej odebrać woje "sformułowania"...
Pozdrawiam
jeśli moje sformułowanie zostało tak odebrane to szczerze przepraszam. Nie mialem na myśli ciebie, lecz niektórych użytkowników(niekoniecznie z tego forum). Nie określam twojego zaawansowania jako użytkownika peceta. Ja siebie też nie określam. Wiem że są bardziej i mniej zaawansowani. Przykład z życia wzięty: mojemu koledze co jakieś 2 dni sie system crashuje a on mi mówi że nic nie instalował i on nic o tym nie wie. Ja kiedyś jak głupi instalowałem mu system i programy, aby nacieszył się nim przez kilka dni. Od razu sprostuję sformułowanie. Poprzez mniej zaawansowanych chodziło mi o ludzi, którym wszystko jedno co mają ale ważne żeby mieli i oraz tych, którzy nie do końca mają "kontrolę" nad systemem. A co do powiedzenia przedmówczyni testerzy microsoftu też są ludźmi, jednak to my użytkownicy mamy większość i mamy przewagę liczebną ;D Nie chciałem nikogo dyskryminować i nie określam was i siebie.

Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Czerwiec 2009, 16:24:06 »
No było pod moim postem to jakoś tak odebrałem. Dzięki za odpowiedź :D Trzy lata temu też byłem na miejscu twojego kolegi. Kombinowałem za dużo. I na tym się troszkę nauczyłem (ale to tylko początki były).  ;D

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Czerwiec 2009, 16:30:09 »
No było pod moim postem to jakoś tak odebrałem. Dzięki za odpowiedź :D Trzy lata temu też byłem na miejscu twojego kolegi. Kombinowałem za dużo. I na tym się troszkę nauczyłem (ale to tylko początki były).  ;D
wszystko zależy od chęci, ja też tak zaczynałem nie wiedząc nawet co to windows ;D wszystko z czasem, ale ten kumpel ma kompa 4 lata i dalej nie ma świadomości co instaluje. Zresztą nie dziwie mu się bo kompa wykorzystuje tylko do neta i oglądania filmów, bo gry go nie interesują. Ale kombinacja i grzebanie w windowsie jest najlepszą metodą na poduczenie się. Zaczynało się od niewinnego usuwania pierwszych lepszych plików z folderu system32 przez reinstalki i grzebanie w rejestrze. Początki były trudne ale nauczyłem się zasady: przyczyna i skutek;D
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2009, 16:33:36 wysłana przez administrator1111 »