TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czym różni się build 7100 od nowszych?

Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Czerwiec 2009, 16:39:51 »
Ja tak samo:) Kombinowałem żeby xp zmniejszyć na dysku :) Przyczyna i skutek. I wiele ciekawego znalazłem i się nauczyłem. A teraz po trzech latach wreszcie mogę komuś pomóc system naprawić i sam problemów z kompem nie mam. :)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Czerwiec 2009, 16:47:09 »
nie widzę większego sensu pobierać i podniecać sie że pobrałem nowy build.
Sens jest, chodzi o atmosferę na forum ;D

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Czerwiec 2009, 17:18:13 »
nie widzę większego sensu pobierać i podniecać sie że pobrałem nowy build.
Sens jest, chodzi o atmosferę na forum ;D
Napisać można, a właściwie trzeba. Po to powstała ta strona. Nowe buildy to wielka ciekawostka. Też mnie te liczby bardzo ciekawią, lecz na razie zostane przy sevenie rc1, bo nie mogę pozwolić sobie na ściąganie nowych buildów(internet z plusa, limit 8 gb  >:( )

Odp: Czym różni się build 7100 od nowszych?
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:29:17 »
Zmiany sa małe. Jak wspomniałem konfiguracje, zmiany w ustawiniach, w rejestrze. Na pewno są i to tylko w celu testowanie zachowania w danym środowisku. Większości nie widac różnic, jednak w niektórych sytuacjach i konfiguracjach widac plusy i minusy. Duża część różni się numerkami, a inna po prostu to fake.


Informatyk nigdy się nie myli i nie popełnia błędów.

Żart miesiąca.... A co to? Informatyk to papież że ma dogmat nieomylności?  :D ;D

Bardzo prosze - nie uruchamiaj mnie.