TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Rapidshare.com PREMIUM/FREE Vs download manager on Win7

Offline qwer

  • ***
  • 104
Rapidshare.com PREMIUM/FREE Vs download manager on Win7
« dnia: 04 Czerwiec 2009, 12:53:53 »
Ostatnio warezy http mnożą się jak grzyby po deszczu, konta Premium RS tanieją strasznie(150GB-30dni-17zl)
kazdy kto ssal z tego typu wareza Free wie ile to czasu trwa i ze jest pare programow do tego z czego najlepsze to rapget,USD downloader,jdownloader, a pomniejszych jest tez sporo zaś do kont premium mamy rapidowy programik,USD, flashgeta Internet download manager

postanowilem ze trzeba by przedyskutowac sprawe tych programow, ich stabilnosci na w7
cala sprawa rozchodzi sie ktore programy bardziej/tylko nadaja sie do free a ktore do premium i jak chodza na sevenie
proponuje zwrocic uwage:
czy jest kolejkowanie wzgledem dodawania linkow czy inne,
stabilnosc przy duzej ilosci linkow powyzej 200
czy dziala opcja podpinania kont premium i cz niema wtedy problemow z pobieraniem, czasem oczekiwania i kolejkowaniem
Chcesz kupic kompa/ lapka?? ZGLOS SIE

GG:2889405 Tlen:meserak@o2.pl

Odp: Rapidshare.com PREMIUM/FREE Vs download manager on Win7
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec 2009, 13:29:27 »
jDownloader, ta starsza wersja 4xxx mi chodził bez problemu, teraz na tej nowej 5xx mam problemy z aktualizacją, często się zawiesza przy uruchamianiu, trzeba wtedy proces wyłączyć metodą brute force  ;D po restarcie lubi pobierać drugi raz już pobrane pliki o ogólnie bardziej mi zasoby ramu zżera  :-\
także póki co to mi się nie widzi ta nowa wersja, szkoda że starszej nie można używać, bo coś się ogólnie popieprzyło przez te ich zmiany i trzeba wtyczki nowe pobierać, a jak je pobieram to się cały jDownloader uaktualnia  >:(

Offline qwer

  • ***
  • 104
Odp: Rapidshare.com PREMIUM/FREE Vs download manager on Win7
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwiec 2009, 13:47:20 »
Ja osobiscie korzystam z USD downloadera jako free i uwazam ze laczy ze soba najwieksza funkcjonalnosc i prostote, radzi sobie z duza iloscia plikow i dziala nawet pod linuxem na wine ale sie pierniczy przy minimalizacji okna i dlatego najlepiej zostawiac go na jakims innym pulpicie

z kolei do premium korzystam z Interner download managera bo flashget nie ma kolejkowania wzgledem dodawania i kolejkuje porzadkujac wzgledem numerow w linkach, jdownloader nowy chodzi jakby chcial a nie mogl,rapget jest zrabany do premki

szkoda tylko ze IDM jest niepotrzebnie troszku skomplikowany
Chcesz kupic kompa/ lapka?? ZGLOS SIE

GG:2889405 Tlen:meserak@o2.pl

Offline HoFi

Odp: Rapidshare.com PREMIUM/FREE Vs download manager on Win7
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwiec 2009, 15:24:58 »
mam IDM 5.15
-żadnych problemów z pobieraniem 80 plików w kolejce po 2 ściągania na raz
-brak błędów CRC
-integracja z najnowszym Firefox-em , wystarczy jedynie zaznacz linki i PPM "Ściągnij przez IDM"
-niema problemu z premium, trzeba tylko wpisać rapidshare.com login i hasło
-ściąga maksymalną przepustowością łącza  
-małe zużycie ramu i procesora podczas ściągania

konto premium posiadam już ponad 4 lata ,więc testowałem  wszystkie program, i według mnie IDM jest najlepszym.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2009, 15:32:10 wysłana przez HoFi »

Offline qwer

  • ***
  • 104
Odp: Rapidshare.com PREMIUM/FREE Vs download manager on Win7
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwiec 2009, 15:48:51 »
program dzial bardzo sprawnie, przy premium ladnie ssa wiele plikow naraz
aczkolwiek troszku dezorientacyjne jest kolejkowanie listami i to ze kazdy folder po lewej ma inne zpaisywanie... czasami robi sie balagan jak sie wszystko nie poustawia naraz
wiec trzeba poustawiac w opcjach zapisz do do tego trzeba zwracac uwage przy dodawaniu linkow by wybrac wlasciwa opcje przy miejscu zapisu
 a tak wogole to  co proponujecie do uploadu na rapida???
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2009, 15:57:20 wysłana przez qwer »
Chcesz kupic kompa/ lapka?? ZGLOS SIE

GG:2889405 Tlen:meserak@o2.pl

Odp: Rapidshare.com PREMIUM/FREE Vs download manager on Win7
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Czerwiec 2009, 19:45:05 »
jDownloader, ta starsza wersja 4xxx mi chodził bez problemu, teraz na tej nowej 5xx mam problemy z aktualizacją, często się zawiesza przy uruchamianiu, trzeba wtedy proces wyłączyć metodą brute force  ;D po restarcie lubi pobierać drugi raz już pobrane pliki o ogólnie bardziej mi zasoby ramu zżera  :-\
także póki co to mi się nie widzi ta nowa wersja, szkoda że starszej nie można używać, bo coś się ogólnie popieprzyło przez te ich zmiany i trzeba wtyczki nowe pobierać, a jak je pobieram to się cały jDownloader uaktualnia  >:(

Zawiesza sie bi serwery nie wyrabiaja poczytaj na forum JDownloadera

Odp: Rapidshare.com PREMIUM/FREE Vs download manager on Win7
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Czerwiec 2009, 09:02:54 »
A ja do premium korzystam już od kilku lat z programu Rapget - przeraża prostotą ;D
Bez zbędnych bajerów, zżera mało pamięci, bez konieczności instalacji :)

A co do FREE to z reguły nie korzystam z tej opcji :P a jeśli już to normalnie przez http.