TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje

GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« dnia: 02 Czerwiec 2009, 16:10:01 »
Witam. Problem wygląda następująco: gdy klikną 2x na kontakt to "mruga" on przez chwilę, następnie po jakiejś sekundzie otwiera się okno rozmowy a po następnej sekundzie dopiero treść rozmowy. Całość wygląda tak:

http://www.youtube.com/watch?v=-hkFEAyuM14

Nowe gg build 8713. Przed aktualizacją gg problem nie występował - konktaty nie mrugały, a okno otwierało się jak należy :)
Powiedzcie mi drodzy użytkownicy - WTF?  ;D

Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2009, 16:15:58 »
Drogi kolego to nie wina windows 7 tylko programistow gg zamiast wydawac coraz lepsze wersje wydaja wersje coraz bardziej dziurawe.  :P

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec 2009, 16:16:46 »
Zmień komunikator :P
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Czerwiec 2009, 16:19:42 »
Ja mam to gg mi to nie przeszkadza :P

Polecam do tego program Banner Killer 2 ktory usuwa reklamy i gg dziala szybciej.

Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Czerwiec 2009, 16:34:18 »
Zmień komunikator :P

Nie ;p bo inne nie będą mi pasować do "wodotrysków" w win 7 ;)



Ja mam to gg mi to nie przeszkadza :P

Polecam do tego program Banner Killer 2 ktory usuwa reklamy i gg dziala szybciej.


BK2 jest mi znane od ło-ho-ho i jeszcze trochę :)
Swoją drogą gratuluję programistom gg ich kreatywności - stworzyli migający komunikator ;D Taki co okno rozmowy otwiera w 2 sekundy. Cóż za osiągnięcie... spartaczyli mi dobry komunikator ;P

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Czerwiec 2009, 16:38:44 »
"Kup pan opis" - akcja na jednym z forów. Super-hiper-unikalny za 100000 zł.

Swoją drogą to ciekawe jak można napisać własny komunikator ;D
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2009, 16:47:14 wysłana przez MikeHunt »
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline marusg

  • ***
  • 143
  • hej ludziska,będe królem spamowiska
Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Czerwiec 2009, 16:45:22 »
mam podobny problem, nazwa kontaktu mruga, ale opóźnienia nie ma. Myślałem ze to taki bajer a wy mówicie że to jakiś bug ;D

Banner killer - wgrałem i jest cudnie (le mruga nadal)   :)
E5200@3,4Ghz|Gigabyte GA-EP31-DS3L|4GB A-data Gaming Edition|Scythe Mugen|Pentagram Silent Force 460W|CoolerMaster Elite 331|Gainward HD4850 Golden Sample|Segate Baraccuda 500GB|Samsung SyncMaster T190

Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Czerwiec 2009, 17:10:27 »
Ja właśnie intensywnie myślę nad stworzeniem komunikatora obsługującego gg bo również mierzi mnie nowe gg. Jak cokolwiek z tego wyjdzie, jakaś komunikatywna alpha to dam znać;p Puki co polecam używać gg 6.1.158 - innej wersji nie używam od zainstalowania tej ( miałem miesięczny epizod z 8 ale szybko wyleciała ... ).

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Czerwiec 2009, 17:15:09 »
Lukas , daj jeszcze własny (wewnętrzny?) protokół żeby nie tylko przez gg, my ci to rozreklamujemy i kto wie za parę lat LukasKomunikator, największy komunikator w Polsce ;D

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Czerwiec 2009, 17:19:04 »
Nowe AQQ ;)
Oraz skorka "Systemowa" i pasuje do wszystkiego ;]
Gg to shit i tyle mozna o tym powiedziec.

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Czerwiec 2009, 23:17:10 »
Ja właśnie intensywnie myślę nad stworzeniem komunikatora obsługującego gg bo również mierzi mnie nowe gg. Jak cokolwiek z tego wyjdzie, jakaś komunikatywna alpha to dam znać;p Puki co polecam używać gg 6.1.158 - innej wersji nie używam od zainstalowania tej ( miałem miesięczny epizod z 8 ale szybko wyleciała ... ).
Powiem Ci, że w mej głowie podobna myśl zaświtała. :) Bo to nowe gg jest... wrr... nie do zniesienia. Najlepiej wyglądało GG7... ale też była skórka... Najlepsze by było takie w stylu systemu. Windows 7 ma bardzo ładne przyciski. :P Jedynie emotki i słoneczka przy kontaktach i jeszcze ewentualnie ikony mogłyby być. Ale bez dodatkowych kolorów i jakiś wymyślnych skórek...

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Czerwiec 2009, 23:31:38 »
Zróbcie temat "Tworzymy nowe świetne gg" :P

co do problemu, w ogóle bym nie kwalifikował tego do problemu :P mi mruga przez pół sekundy i się otwiera ale ani to nie przeszkadza ani specjalnie nie opóźnia otwarcia okna :P nie podobają mi się jednak emotikonki.
Stare były lepsze, a teraz każdy jak czyta wiadomości inaczej odbiera wiadomość z " :]" na końcu.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Czerwiec 2009, 17:22:24 »
też fakt, na gg.pl powinni dać możliwość wyboru "Chcesz pobrać 8.0 czy 7.7?"
Swoją drogą każdy może teraz zrobić skórkę do gg, to nie można zrobić prawdziwej "systemowej"?

Offline em1L

Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Czerwiec 2009, 18:30:13 »
ja zrezygnowałem z nowego gg - używam Pidgina :)

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: GG po aktualizacji dziwnie się zachowuje
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Czerwiec 2009, 18:44:42 »
Więc tak mam też ten problem z mryganiem :(

a co do innych komunikatorów to myślałem żeby wpaść na Aqq ale nie da rady bo archiwum z gadu nie da rady przenieść :(
jak by nie patrzeć ci z Aqq też lecą sobie w kólki jak by zrobili prosty konwenter archiwum gadu to by mieli dużo więcej użytkowników :)

--
sorry teraz może nie na temat ale mam pytanie

Control Panel\System and Security\Action Center\Reliability Monitor
jak z tego wykresu usunąć Critical event
tak jak by ich nie było ( gdzie to się zapisuje ?? )