TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Charakter, treść forum.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Maj 2009, 18:06:27 »
Regulamin zawierający 1000 punktów nie uchroni forum przed użytkownikami proszącymi o warez itp. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że im większe jest forum tym więcej jest tego typu zdarzeń. To jest normalna sytuacja i pewne rzeczy należy zacząć ignorować. Moderatorzy wcześniej czy później zajmą się niechcianymi wiadomościami. Ich grono będzie się powiększać.

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Maj 2009, 19:31:13 »
Ale zmodyfikowanie regulaminu to kwesta 5 minut. Dodanie systemu ostrzeżeń - 10. Gdzieś na kompie mam instalki, mogę przesłać.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Maj 2009, 20:17:04 »

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Maj 2009, 20:24:43 »
Dokładnie o ten skrypt mi chodziło ;D
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Maj 2009, 22:21:17 »
Słuchajcie - faktycznie nie jesteście zbyt długo na forum toteż , nie znacie dokładnie jego charakteru i systemu działania . Z pewnością się to zmieni jak pobędziecie tutaj jakiś czas i się przekonacie co do atmosfery . Faktem jest, że w jakimś stopniu zarządzanie forum jest odmienne od sytuacji np. marcowej jednak składa się na to wiele czynników - raz , że zbliża się co do poniektórych koniec roku szkolnego - i to wymaga w niektórych przypadkach szczególnej uwagi , niektórzy z nas maja wycięty maj z życia( matury ) , a co do ziebala to ma dużo na głowie, szkoła , telewizja no i walczę razem z nim z pewną czasochłonną sprawą. Na koniec faktem jest , że moderacja nie może siedzieć 24/h jak ktoś tutaj niemal że sugerował mając pretensje że aktualnie nie ma jakiegokolwiek moderatora.

Reformy nie potrzeba wszystko jasne - grunt to prostota więc nie należy wpisywać 2 punktów regulaminu co znaczą dokładnie to samo a napisane różnymi słowami bo to marnotrawstwo bitów ... Przecież od pierwszej klasy szkoły podstawowej uczymy się rozumieć tekst czytany .

Z pewnością odczujemy klimat dawnych chwil z przed 2 tyg. który przypominał dokładnie czasy wychodzenia bety gdzie klimat był przedni.

Inna sprawa , że od odczuć osobistych różnie odbieramy forum. Ja jestem za tym , że po paru dniach osoby niezadowolone będą zadowolone, a osoby które twierdzą , że regulamin pozwala warezować jeszcze go sobie poczytają ;p

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Maj 2009, 22:39:54 »
Słuchajcie - faktycznie nie jesteście zbyt długo na forum toteż , nie znacie dokładnie jego charakteru i systemu działania . Z pewnością się to zmieni jak pobędziecie tutaj jakiś czas i się przekonacie co do atmosfery . Faktem jest, że w jakimś stopniu zarządzanie forum jest odmienne od sytuacji np. marcowej jednak składa się na to wiele czynników - raz , że zbliża się co do poniektórych koniec roku szkolnego - i to wymaga w niektórych przypadkach szczególnej uwagi , niektórzy z nas maja wycięty maj z życia( matury ) , a co do ziebala to ma dużo na głowie, szkoła , telewizja no i walczę razem z nim z pewną czasochłonną sprawą. Na koniec faktem jest , że moderacja nie może siedzieć 24/h jak ktoś tutaj niemal że sugerował mając pretensje że aktualnie nie ma jakiegokolwiek moderatora.

Reformy nie potrzeba wszystko jasne - grunt to prostota więc nie należy wpisywać 2 punktów regulaminu co znaczą dokładnie to samo a napisane różnymi słowami bo to marnotrawstwo bitów ... Przecież od pierwszej klasy szkoły podstawowej uczymy się rozumieć tekst czytany .

Z pewnością odczujemy klimat dawnych chwil z przed 2 tyg. który przypominał dokładnie czasy wychodzenia bety gdzie klimat był przedni.

Inna sprawa , że od odczuć osobistych różnie odbieramy forum. Ja jestem za tym , że po paru dniach osoby niezadowolone będą zadowolone, a osoby które twierdzą , że regulamin pozwala warezować jeszcze go sobie poczytają ;p

Jak narazie to jest bajzel z tematami i tresciami w nich zawartymi ;p Nie mowie ze we wszystkich ale wystarczy wejsc w watek o 7137 :)
Owocnej pracy ;]

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #51 dnia: 31 Maj 2009, 00:11:49 »
Użytkownicy nie powinni czuć się bezkarni - jeżeli zamieści linki to są tylko usuwane i nic więcej, a konsekwencje, lub przynajmniej upomnienie powinno być. Co prawda tutaj jestem krótko, ale jak forum działać powinno to wiem.

--------------------------------------------

Co do regulaminu, to wystarczy pkt 3.:
Cytuj
3. Zabronione jest umieszczanie linków do stron zawierających oprogramowanie pirackie, (tj. warez), cracki, oraz numery seryjne (tj. seriale).
zmienić na:
Cytuj
3. Zabronione jest umieszczanie linków do stron zawierających oprogramowanie pirackie, (tj. warez), cracki, oraz numery seryjne (tj. seriale), oraz umożliwiających ich pozyskanie.
I tym samym z forum warezowego robi się tutaj normalne forum o windowsie. Co administrator myśli o tej zmianie?
Mała kosmetyczna, ale jaka moc :)
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #52 dnia: 31 Maj 2009, 00:16:11 »
Przepraszam bardzo - a z strony zawierającej warez nie można pozyskiwać ? Skoro zawiera warez( pliki nielegalne dościągania ) to można z niej właśnie ten warez pozyskiwać jak sama definicja tego typu stron mówi .Moim zdaniem jest to czepianie się i chęć pisanie czegoś dwukrotnie w regulaminie .

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #53 dnia: 31 Maj 2009, 00:22:55 »
A rozważałeś też strony typu RapidShare, odsiebie, MediaFire itd, które nie wspierają piractwa i z nim walczą? Tu jest zasadnicza różnica pomiędzy oboma zapisami. Albo taki link do innego forum niewarezowego, który przekierowuje do tematu z pirackim oprogramowaniem? Dużo jest takich wyjątków od reguły, i właśnie po to to doprecyzowanie. Rozumiem, że nie wszyscy dokładnie zrozumieli o co mi chodzi.


Lub jeszcze prościej:
Cytuj
3. Zabronione jest umieszczanie linków do stron umożliwiających pozyskanie pirackiego oprogramowania, (tj. warez), cracków, oraz numerów seryjnych (tj. seriali).
W tym przypadku wątpliwości nie będzie absolutnie żadnych.
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2009, 00:26:21 wysłana przez MikeHunt »
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #54 dnia: 31 Maj 2009, 00:25:47 »
Czyli w twojej definicji rapid , megaupload etc. etc. pozwalają pozyskać warez ale go nie zawierają ? Nawet Bill Gates z pustego do pełna nie naleje ;p

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #55 dnia: 31 Maj 2009, 00:29:42 »
Lub jeszcze prościej:
Cytuj
3. Zabronione jest umieszczanie linków do stron umożliwiających pozyskanie pirackiego oprogramowania, (tj. warez), cracków, oraz numerów seryjnych (tj. seriali).
W tym przypadku wątpliwości nie będzie absolutnie żadnych.

Dobra, może dałem kiepskie przykłady. Ale znaleźli by się tacy, co by się spierali nad słusznością ostrzeżenia. O pierwszej w nocy ciężko się myśli.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline req

Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #56 dnia: 31 Maj 2009, 10:38:14 »
Mały przykład niezłego bałaganu ;) Temat niby o jakiejś zrzutce - miłej lektury/pracy:

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1763.0.html

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #57 dnia: 31 Maj 2009, 10:44:03 »
To jest spamowisko, więc nie ma potrzeby tam sprzątać... :D W końcu tam posty nawet się nie liczą do ogólnej liczby napisanych.....
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #58 dnia: 31 Maj 2009, 10:44:40 »
Ale to jest spamowisko. Spamowisko to taki rodzaj konciku do dzieci z autyzmem czy adhd - wykrzyczą się , poświgają się po gumowych ścianach , pogryzą poduszki po czym spokojni wrócą do jadalni gdzie siedzą rodzice i goście ;p Jakby takiego konciuku nie było syf byl by w jadalni i gości by pouciekali . Interpretacje pozostawiam wam ;p

Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #59 dnia: 31 Maj 2009, 13:03:43 »
Interpretacja chyba dosyć łatwa ;] Pamiętajmy jednak, że nie każdy pójdzie wyszaleć się do spamowiska. Jedni narobią bałaganu w istniejących tematach, inni założą swoje własne - bezsensowne. Dlatego mamy Moderatorów, żeby trzymali to wszystko w granicach rozsądku :)