TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

bestplayer i ffdshow

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: bestplayer i ffdshow
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Maj 2009, 23:01:08 »
zrob tak odnistaluj win 7 codec i wszystkie inne kodeki jakie tylko masz zainstalowane.
Jak masz wlaczony UAC to zainstaluj win 7 codecs z poziomu administratora. A w ustawieniach to ja nic nie zmienialem.
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: bestplayer i ffdshow
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Maj 2009, 23:05:02 »
To jest tak skonfigurowane że po instalce od razu powinno działać . Może odinstaluj te kodeki i spróbuj ponownie zainstalować - przed chwilą sprawdzałem , jest nowa wersja tych kodeków może ta ci zadziała.
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2009, 00:23:30 wysłana przez Rafal05 »

Odp: bestplayer i ffdshow
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Maj 2009, 23:11:47 »
mam najnowsze i dalej nic,ale na razie dzięki jutro bede dalej z tym walczyl

Odp: bestplayer i ffdshow
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Maj 2009, 23:14:10 »
spróbuj tak: pobierz najnowszy "K-Lite Codec Pack" odinstaluj codek Win7 i inne kodeki audio i video bo może się "gryzą" wyczyść rejestr zrób restart kompa i dopiero zainstaluj K-lite, on ma wszystkie potrzebne kody do audio-video poza rmvb....

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: bestplayer i ffdshow
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Maj 2009, 23:22:07 »
spróbuj tak: pobierz najnowszy "K-Lite Codec Pack" odinstaluj codek Win7 i inne kodeki audio i video bo może się "gryzą" wyczyść rejestr zrób restart kompa i dopiero zainstaluj K-lite, on ma wszystkie potrzebne kody do audio-video poza rmvb....
To i tak nic nie da. Zostaw narazie kodeki win 7 codecs. A zrob tak.
PPM na plik best player. exe wlasciwosci karta zgodność i zaznacz "wylacz kompozycje wizualne i wylacz kompozycje pulpitu, kilknij ok, wlacz jakis film i zobacz czy bedziesz mial ffdshow.
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: bestplayer i ffdshow
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Czerwiec 2009, 17:42:41 »
Mam Win 7 64bit i na ten system ze strony sharka pobrałem paczkę x64 Components i cały czas uparcie walczyłem z tymi kodekami no i bez skutku,a wystarczyło pobrać najnowszą wersję Windows 7 Codecs żeby wszystko pięknie ruszyło.Dziękuje bardzo wszystkim za dobre porady!!!

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: bestplayer i ffdshow
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Czerwiec 2009, 18:07:01 »
Gratuluje wytrwałości :):) Ja walczylem tydzień z kodekami i 3 dni z odtwarzaczem pomino ze mam wersje x86 to sie nie zle wymeczylem szukając rozwiązania. Pozdrawiam.
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: bestplayer i ffdshow
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Czerwiec 2009, 23:58:04 »
u mnie zadziałała nowa wersja bestplayera teraz jest wszystko ok