TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wyciekły języki do 7127 0 090507-1820 x86fre client en-us Retail Ultimate-GRMCULFRER EN DVD

Offline miron

  • ***
  • 242
Robert co z tym passkey ;D

Offline michau

  • *****
  • 3974
I ja czekam na info czy jest poprawione te spolszczenie czy na takim samym poziomie jak do 7100

miron nie wiem co to jest i nie wiem po co ci to :D

ile spolszczone?
kiedy będzie do wersji X64?
CPU: Intel E8400 E0 @4,05GHz 1.256V | Mobo: ASUS P5Q-Deluxe | RAM: 4x1GB Corsair 675MHz@1300Mhz 2.3V Platinum Edition | GPU: Gigabyte 4850 Zalman 512MB DDR3 | HDD: Samsung F1 640GB 16MB Cache / Seagate 7200.11 500GB SATA2 32MB Cache | Obudowa: Thermaltake Soprano | Zasilacz: Corsair 750W

Napiszcie mi dokladie jak usunac spolszczenie od scooby to zainstaluje tego langa

Offline miron

  • ***
  • 242
miron nie wiem co to jest i nie wiem po co ci to :D
Download na 3 komputery ;D

miron nie wiem co to jest i nie wiem po co ci to :D
Download na 3 komputery ;D

Nie na jeden ze zmiennym IP  ;D

Offline lysyn

  • ***
  • 173
@michau  mozesz wystwaic spolszczenie dla x64 to odrazu przetestuje?
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2009, 23:58:32 wysłana przez lysyn »

Polish Language Pack for Windows 7 (Build 7127 x86)

[obrazek nie jest już dostępny]

[strona nie jest już dostępna]
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2023, 12:58:44 wysłana przez Mirahz »

Offline Luke

  • ****
  • 423
Rzeczywiście, to jest nowe spolszczenie. Widać zmiany! :)

Mialem spolszczenie scooby ale niby je odinstalowalem zainstalowalem tego langa i w wmp mam krzaczki


Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Motyla noga, nie było mnie pół dnia, a tu 10-stronicowy wątek do przeczytania :D
Zabieram się za ściąganie plików z najświeższych adresów z wątku.
Dziękuję kolegom za udostępnienie pakietów :)
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Tłumaczenie jak tłumaczenie… ale ja mam znowu szerokie menu :-(
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Tłumaczenie jak tłumaczenie… ale ja mam znowu szerokie menu :-(

Jest tutaj na forum program do zwerzania menu start

Offline Luke

  • ****
  • 423
Tłumaczenie jak tłumaczenie… ale ja mam znowu szerokie menu :-(
O, to jest w końcu okazja do przetestowania najnowszej wersji mojego programu! :D Bo odkąd ją (tą najnowszą wersję, co podmienia dwa pliki) zamieściłem, to nikt jeszcze nie napisał, czy już działa poprawnie... :> A wydaje mi się, że powinno być ok. :)

Szerokość menu Start v1.0.0.4 Beta
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2009, 01:07:49 wysłana przez Luke »