TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

procesor x64

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: procesor x64
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Maj 2009, 21:21:45 »
Ja powiem jeszce jedno, ta długość kompresji jest w okolicach błędu statystycznego, bo np. w x86 mogłeś coś włączyć lub w x64 coś wyłaczyć i od razu szybciej się tam zrobiło....
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: procesor x64
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Maj 2009, 21:24:14 »
12 sek przy 400MB to prawie nieodczuwalna różnica, gdyby to było ponad minutę to co innego.

Odp: procesor x64
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Maj 2009, 21:32:41 »
Wieksza różnica moim zdaniem będzie w fps w grach z crackiem x86 i x64.

Offline latet

Odp: procesor x64
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Maj 2009, 21:44:58 »
Ja powiem jeszce jedno, ta długość kompresji jest w okolicach błędu statystycznego, bo np. w x86 mogłeś coś włączyć lub w x64 coś wyłaczyć i od razu szybciej się tam zrobiło....

Oczywiście, mogło tak być, choć starałem sie bardzo odtworzyć takie same warunki dla tego testu. Za każdym razem system świeżo po restarcie, zabite wszystko co działa w tle, itd, itp. Natomiast nie ruszałem nic w opcjach WinRAR-a i w obu przypadkach test był na opcjach domyślnych. Być może dopiero przy umiejętnym wyśrubowaniu opcji kompresji można dodać wersji 64-bit kopa.

latet