TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Leadtek TV XP2000 EXPERT - problem z dzwiekiem

Leadtek TV XP2000 EXPERT - problem z dzwiekiem
« dnia: 21 Maj 2009, 12:43:15 »
Witam.

Mam następującą sytuacje.
Zainstalowałem sterowniki od dzwięku - ADI SOUNDMAX, po czym zainstalowałem kate telewizyjna (taką jak w temacie postu)
Na początku wszystko działało lecz Windows pobrał jakieś aktualizacje i zaczeły się problemy.

Po około 10 minutach oglądania trelewizji znika dzwięk ale tylko telewizji bo cała reszta działa. Aby go odzyskać musze wyłączyc i włączyć ponownie TV lub z paska szybkiego ruchamiania wyłączyć dzwięk i go ponownie włączyć.
Drugi problem jest z ustawieniem regulacji dzwieku w telewizji tzn. moge sobie ściszac telewizjie i nic się nie dzieje. Jedyna możliwość ściszenia to regulacja głośnikami lub dziekiem systemowym.
Wiem że na karcie powinno być ustawione CD-AUDIO ale też nie działa.

Offline CzYwA

  • *
  • 36
  • Windows JG x32 2011
Odp: Leadtek TV XP2000 EXPERT - problem z dzwiekiem
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maj 2009, 18:28:44 »
Sprubój użyć nowszego programu (dedykowany do nowszych modeli) do obsługi karty TV - powinno rozwiązać problem z regulacją głośności. - ftp://ftp.leadtek.nl/mirror/tv_tuner/WinFastPVR2/Latest%20One%20PVR2/WinFastPVR2_setup_20319.zip
A jeśli chodzi o zanikający głos to usuń aktualizację która mogła spowodować problem, albo zainstaluj jeszcze raz muzyczną ze sterowników dedykowanych od producenta pod system Vista. Powodzenia!

Odp: Leadtek TV XP2000 EXPERT - problem z dzwiekiem
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Maj 2009, 19:58:39 »
Z gegulacją głosu sobie poradziłem, przeinstalowałem sterownik od dzwieku i karty TV. Ciągle pozostaje problem znikającego dzwięku. Tylko że tym razem znikł na jakies 10 sekund i znowu sie pojawił. Moze jakiś program powoduje zwiechy. Mam zainstalowanego AVG może to przez niego.

Mam wgrany najnowszy soft do TV.

Okazuje się, że gdy zmienię konfiguracje głośników ze stereo na 5.1 w panelu sterowania to kontorola głośności w TV przestaje reagować. Po powrocie konfiguracji głośników na stereo niestety nie widac poprawy.
AVG nie powoduje zawieszania sie głosu, ale wygląda to tak jakby cały program do Tv sie zawieszał i przestawał reagować choc przechwytywanie obrazu działa prawidłowo. Po wcisnięciu klawisza amiany programu po 5 sekundach odwiesza sie głos i zmienia program.
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2009, 22:04:59 wysłana przez j4recki »