TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Polskie znaki w programach

Polskie znaki w programach
« dnia: 18 Maj 2009, 12:40:48 »
Witam.Mam wersję RC Windows'a 7.Spolszczyłem ją łatką od naszego użytkownika.Bo ta z Microsoftu jakoś mnie nie przekonała.
Otóż mam taki mały problem.Nie mam polskich znaków w programach a "krzaczki".Wie ktoś może jak to rozwiązać.Zmieniałem już język dla programów z UNICODE jak mi doradzili[te ustawienie w języku w panelu sterowania].Może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić. :P Pozdro

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Polskie znaki w programach
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2009, 13:00:49 »
Skoro używałeś spolszczenia od Scooby to należałoby w wątku ze spolszczeniem opisać problem wtedy autor by się ustosunkował i może coś poradził.

Osobiście proponuję spróbować z przełączeniem się na angielski i znowu na polski.