TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

wyciekł 7127 0 090507-1820 x86fre client en-us Retail Ultimate-GRMCULFRER EN DVD

Spolszczenie od scooby dziala potwierdzam
Wystarczy po instalacji spolszczenia skopiowac foldery Program files, Program data i Windows na dysk C i wszystko jest po polsku po restarcie kompa.
. Mi jakos ten sposob nie dziala. Nie wiem czemu. Moze na win 7 64 bit sa jakies problemy czy jak? Zainstalowalem spolszczenie skopiowalem te foldery i nic. Kilka razy probowalem. Nawet tak jak gdzies napisal kolega Scooby zeby odpalic z katalogu windows/system32 odpalalem mcbuilder czy cos i tez kiszka. Mam spolszczone tylko kilka rzeczy a reszta jest cala angielska. Ma ktos jakis pomysl? Juz sobie jakos poradzilem. Poprostu nie kopiowalem calych katalogow windows programdata itp tylko podkatalogi ale i tak w kilkunastu wyskoczylo mi ze nie moze skopiowac ale jest w wiekszosci polski wiec ok :)
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2009, 16:20:27 wysłana przez kowalmisiek »

prosiłbym o pliki "DWM.exe" i "uDWM.dll" z wersji 32 bit, są w c:\windows\system32\
dzięki nim będzie można zrobić te przeźroczyste okienka z tego topicu również na RC:
http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1625.0.html


dzięki chłopaki, działają okienka  ;D

Offline Serkus

  • ****
  • 367
No to fajnie xD

Offline michau

  • *****
  • 3974
Zrobiłem i ja u siebie na RC ale powiem, że jak ktoś ma otwarte tylko jedno okno i jednolitą tapetę to może i fanie to wygląda. Powróciłem do wcześniejszego stopnia przeźroczystości.


Offline michau

  • *****
  • 3974
Czy to są wszystkie od Microsoftu?

Offline miron

  • ***
  • 242
Czy to są wszystkie od Microsoftu?
20 sztuk

Offline darkfilip15

  • **
  • 95
  • We're all the same-Players in the game
Ściągnąłem ten theme pack... po jakiemu to jest? xD tzn. te themy? Polski chyba tam nie ma... przynajmniej nie widzę...

Offline miron

  • ***
  • 242
Ściągnąłem ten theme pack... po jakiemu to jest? xD tzn. te themy? Polski chyba tam nie ma... przynajmniej nie widzę...
Sprawdź 13(Polska) :P

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Z przykrością muszę stwierdzić, że zdjęcia w motywie "Polska" są kiepskie.
Wg mnie niektóre wręcz odrzucają marną jakością, sfotografowano poza tym wiele mało ciekawych miejsc.
Zdjęcia z motywów innych krajów potrafią być piękne, a "nasz" motyw zniechęca do wakacyjnych wyjazdów do Polski :P
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline Rosomak

  • *
  • 17
  • Windows 7 RC 7201 x64
Windows 7 Regions Themepack -76mb :)
http://rapidshare.com/files/231729845/W7_Regions_Themepack.exe

A jak to odinstalowac/ Usunac ?
Bo mi sie nazwy tematow pokazuja jako krzaczki .


Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Nie tylko u Ciebie widać krzaki :)
Można na szczęście połapać się z jakiego kraju pochodzi dany schemat - podpisy do zdjęć są już 'normalne', widać je po nakierowaniu kursorem myszy na dany obraz.

Jeżeli chciałbyś usunąć pakiety manualnie:

Tapety usunąć możesz z C:\Windows\Web\Wallpaper\Regional\
Część schematów z C:\Windows\Globalization\MCT\
Pozostałe z C:\Windows\Resources\Themes\
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Dyskusja nt. oficjalnego spolszczenia do 7127
http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1682.0.html