TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 +neostrada (modem zte zxdsl 852)

mati xl

Odp: Windows 7 +neostrada (modem zte zxdsl 852)
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Listopad 2009, 19:58:11 »
Też miałem problem ze sterami do tego modemu(orange) uruchomiłem program pod viste który wyłącza wymuszenie cerfikatu i potem zainstalowałem stery z płyty pod viste i idealnie działał mi :D ale czas aby przełożyć się na wi-fi ;0

Odp: Windows 7 +neostrada (modem zte zxdsl 852)
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Grudzień 2009, 20:53:53 »
Sry za odświeżanie tematu. Co to za program o którym mówiłeś>

Odp: Windows 7 +neostrada (modem zte zxdsl 852)
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Styczeń 2011, 23:11:52 »
witam Mam problem następujący Jestem użytkownikiem internetu neti Posiadam modem zte zxdsl 852 Internet chodzi na moim komputerze stacjonarnym gdzie jest windows xp Od niedawna kupilem sobie laptopa gdzie wgrany jest windows 7 Chcialem włączyć sobie internet na laptopie ale niestety po podlączeniu modemu do laptopa nie działa Kiedy instaluje oprogramowanie do modemu z plyty na laptopie pisze ze plyta nie obsluguje windowsa 7 i sie nieda zainstalowac .Słyszalem ze mozna jakies sterowniki wgrac do modemu i moze zaskoczy Ale nie mam pojecia jak to zrobic Prosze o pomoc najlepiej żeby napisana była prosto czyli zroumiale bo nie bardzo mam zbytnio orjentacji w takich sprawach Z góry dzieki

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 7 +neostrada (modem zte zxdsl 852)
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Styczeń 2011, 23:18:19 »
Zainstaluj w trybie zgodnosci z xp.

Odp: Windows 7 +neostrada (modem zte zxdsl 852)
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Styczeń 2011, 23:29:09 »
najlepiej prosiłbym o pomoc napisaną krok po kroku jak to zrobić Dzięki z góry